ІНСТИТУТ директорів Шотландії сьогодні оголосив про призначення нового національного директора.

IoD Scotland оголосила Кетрін МакУїльям новим директором організації Nations – Scotland.

Кетрін має десятирічний досвід роботи у шотландському бізнесі та третьому секторі, у тому числі на посадах, відповідальних за корпоративні комунікації, управління членством та професійний розвиток.

Вона приєдналася до команди IoD у жовтні 2021 року як старший менеджер філії і була призначена директором з націй після конкурсного відбору.

Кетрін Маквільям очолить членську організацію у Шотландії. (С) Майк Вілкінсон

Говорячи про її призначення, Джонатан Гелдарт, генеральний директор Інституту директорів, сказав: «Кетрін блискуче відображає завзятість шотландських лідерів, які долали одну кризу за іншою протягом останніх трьох років.

«Брак навичок, проблеми з набором персоналу та витрати енергії — все це пріоритети для лідерів прямо зараз.

«Кетрін має гарні можливості для надання практичної підтримки та пропозиції інноваційних рішень, які допоможуть розвіяти ці побоювання або навіть просто пов’язати керівників з іншими людьми, які зіткнулися з тими самими проблемами.

«Вона привносить свіже мислення в IoD і представляє наш стратегічний напрям, який має бути більш інклюзивним та різноманітним.

«Вона подбає про те, щоб ми йшли в ногу з промисловістю, технологіями і робочою силою, що змінюється, і створимо більш різноманітний портфель учасників, який дійсно актуальний для світу, в якому ми зараз живемо».

Коментуючи своє призначення, Кетрін сказала: «Я працюю в команді IoD майже рік, і я бачу позитивний вплив, який організація має на лідерів, які використовують наш професійний розвиток та мережеві можливості.

«Під моїм керівництвом ми продовжуватимемо надавати цю підтримку, а також розширюватимемо привабливість IoD для нової групи бізнес-лідерів, які стикаються з проблемами, з якими вони ніколи раніше не стикалися.

“У цьому принадність IoD – створення простору для обміну досвідом між бізнес-лідерами, і завдяки цьому ми всі можемо піднятися”.

Кетрін змінила попереднього національного директора Луїзу Макдональд, яку було призначено генеральним директором шотландської економіки навесні цього року.