колишня вчителька фізкультури, яка нібито займалася сексом із ученицею на випускному, повернулася до соціальних мереж, щоб публікувати відео із заняттями йогою та запевняти глядачів, що у них може бути «чистий лист».

Меліса Твіді була виключена з реєстру викладачів Генеральною педагогічною радою Шотландії (GTCS) у лютому після розслідування її поведінки з учнем-підлітком.

Передбачалося, що 28-річний хлопець переспав із 18-річним після вечора випускників у SWG3 у Глазго у червні 2017 року.

Колишня вчителька середньої школи Гленіффер у Пейслі, Ренфрушир, переїхала до Дубаї після звинувачень і пізніше заблокувала свої облікові записи у соціальних мережах під час слухань.

Однак через кілька місяців після звільнення Твіді повернулася до соціальних мереж, щоб публікувати медитації та онлайн-уроки на YouTube, після того як змінила кар’єру і стала вчителем йоги в Дубаї.

У серії відеороликів, опублікованих у травні, можна почути, як засоромлена Міс звертається до своїх глядачів, коли вона приймає різні пози для йоги та медитації.

Вона каже: «Здрастуйте, ласкаво просимо на другий день, і ще один добрий ранок і свіжий день попереду.

«Якщо сьогодні чи вчора був не ваш день, просто подумайте, що сьогодні перед вами чистий аркуш.

«Ви вибираєте, якими квітами ви розфарбуєте свій день сьогодні, ви обираєте, що ви візьмете зі свого сьогоднішнього дня.

Твіді провів ніч зі студентом в Premier Inn.

“Вчора позаду, попереду ще один світлий день”.

Протягом усіх кліпів можна почути, як Твіді видає гучні стогін і стогін, коли вона закликає глядачів прийняти пози, включаючи собаку вниз і кобру.

Якогось моменту Алекса міс Твіді починає говорити, і колишній учитель має втрутитися.

Вона каже: «Алексо, пауза.

«Я заінтригований тим, що вона щойно сказала, все, що я чув, були гормони.

«Поверніть руки до серця та закрийте очі.

«Я просто хочу, щоби ти відчував. Відчуйте і поєднайте своє серцебиття.

«Ритм серця твого.

Де ще ми можемо відчути цей пульс у всьому тілі?

«Почуваючись, майте подяку за це здорове, здорове серцебиття.

«Сподіваюся, здорове тіло.

«Відчуваючи подяку за цей високий капелюх, який може дати вам ваш подих.

«Скажи це вголос разом зі мною, я радість.

«Доброго дня, багато кохання, скоро побачимося».

Наприкінці кожного відео колишня вчителька фізкультури каже глядачам, що любить їх перед тим, як відправити повітряний поцілунок у камеру.

Твіді була помічена неналежним чином танцює з учнями та фотографує їх у барі під час шкільного випускного вечора у 2017 році.

Потім її помітили на ліжку з 18-річним учнем, який стверджував, що пара займалася сексом після того, як випив вина, джину, шотів та пива.

Твіді заперечував, що спав із підлітком, і сказав директорові школи, що вона була вдома, коли він подзвонив їй із фойє готелю, намагаючись знайти її.

Однак пізніше вона зізналася слідчим, що прокинулась у ліжку з учнем, але заперечувала, що займалася з ним сексом, а також стверджувала, що її могли приспати.