Нові призначення у Шотландській земельній комісії

ТРИ НОВИХ співробітники отримали ключові ролі, допомагаючи позитивно вплинути на місцеву культуру володіння та використання землі у Шотландії.

Шотландська земельна комісія найняла життєво важливих співробітників, щоб додати до своєї команди з 19 співробітників, які працюють над політикою та практикою у формуванні того, як шотландська земля належить, керується та використовується.

На додаток до свіжого мислення Шотландської земельної комісії Чарлі Девіс був найнятий як менеджер проекту з різноманітних володінь землею, Ліза Басбі як координатор навчання і Ханна Уітлі як новий науковий співробітник.

Чарлі Девіс приходить із Savills, де вона працювала керуючим землею. Вона має багатий досвід великомасштабного екологічного управління земельними ресурсами, взаємодіючи з низкою зацікавлених сторін по всій Шотландії. Чарлі буде тісно співпрацювати із землевласниками та керуючими для розробки інноваційних моделей володіння та управління, щоб відкрити більше можливостей на шотландській землі.

Говорячи про свою нову роль, Чарлі сказала: «У Шотландії є велика можливість змінити те, як наша земля належить і використовується, на краще, і я радий взяти в цьому участь. Тісна співпраця з людьми по всій Шотландії для просування на краще і більш справедливу систему землекористування принесе величезну користь».

Ліза Басбі має більш ніж 10-річний досвід роботи у сфері громадських мистецтв та читання лекцій в університетах. Її досвід навчання допоможе розробити програму високоефективного онлайн- та очного навчання для низки організацій та спільнот, які підтримують принципи Шотландської заяви про права та обов’язки на землю (LRRS), які мають бути реалізовані на практиці.

Ліза сказала: «Це неймовірний час для роботи у сфері земельної реформи з організацією, яка проводить таку гідну та важливу роботу. Я працюватиму над тим, щоб допомагати людям впроваджувати передовий досвід на місцях, координуючи та проводячи навчання для зацікавлених сторін у всій Шотландії».

Спираючись на свій багатий досвід роботи як дослідника землі та житла у Фонді нової економіки в Лондоні, Ханна Уітлі має намір стати невід’ємною частиною дослідницької групи Комісії.

Ханна проведе важливі дослідження із земельної реформи для інформування політики та практики. Вона очолить поточну роботу Комісії зі звітності про ринок землі, а також консультуватиме та підтримуватиме дослідження в рамках усієї організації.

Ханна сказала: «Завдяки дослідницькому досвіду Шотландська земельна комісія має чудову можливість сформувати реальні зміни на основі фактичних даних, а також зробити свій внесок та інформувати про земельні дебати в Шотландії. Це справді захоплюючий час, щоб приєднатися до нас».

Ці три ролі припадають на ключовий момент для Шотландської земельної комісії, де організація розвивається, щоб продовжити свою роботу з консультування щодо реформ земельних прав та земельних ринків, а також підтримувати зміни та відповідальну практику на місцях.

Хеміш Тренч, виконавчий директор Шотландської земельної комісії, сказав: «Чарлі, Ліза та Ханна привносять до організації свої знання, досвід та свіже мислення. Вони відіграють ключову роль у тому, щоб допомогти нам досягти позитивних змін, і ми раді, що вони приєдналися до нас».

Шотландська земельна комісія надає поради та рекомендації щодо законодавства та політики, а також керувати змінами в культурі та практиці.

Щоб дізнатися більше про Шотландську земельну комісію, відвідайте сайт: landcommission.gov.scot