Молодятам виконали серенаду в морській халупі від радника торі, а їхні весільні фотографії були зроблені на березі моря.

Стів та Еліс Девіс були у захваті після того, як їх перервала пісня під час їхньої весільної фотосесії у Лі-он-Солент, Хемпшир, на початку цього місяця.

Весільний фотограф Скотт Морі зняв відео, на якому член ради Лі Веста Джон Гледхілл та Джонатан Мур, які разом грають у групі, співають пісню Джона Канакі Стіву та Еліс.

Стів та Еліс, обом 25 років, уважно спостерігають за виступом двох чоловіків, а на задньому плані сонце сідає над Ла-Маншем.

Біла весільна сукня Аліси майорить на вітрі, а Стів усміхається під час веселої вистави.

Батько нареченої, 55-річний Дуг Коуен, минулого тижня розмістив відео у Fb, написавши: «Просто повсякденне видовище двох милих хлопців, які співають морську хатину моєї дочки та її нового чоловіка в день їхнього весілля».

Його пост отримав десятки лайків від місцевих доброзичливців.

Виступаючи сьогодні, гордий батько Даг сказав: «Моя дочка виходила заміж, і фотограф хотів зробити кілька інтимних фотографій їх двох на пляжі, оскільки це був чудовий захід сонця.

«Йшов літній фестиваль, і двоє артистів, які співали халупи, побачили мою дочку, коли йшли випускним вечором, і зупинилися, щоб заспівати їм серенаду.

«Вони були в захваті від того, що їм заспівали, і сказали мені, що це допомогло зробити їхній день особливим.

«Коли я побачив усе це у ті вихідні, у мене на очі навернулися сльози.

Молодята виконали серенаду в морській халупі. Кредит: Скотт Морі

«Я подумав, що це було чудово для двох чоловіків, і мені вдалося знайти одного з них, щоб подякувати йому, він сказав, що це було приємно».

Джон і Джонатан із групи морських халуп The Rocks N Groynes заспівали нареченому і нареченій після того, як подумали, що влаштували фотобомб на їхній весільній зйомці.

Двоє чоловіків були відсутні, збираючи гроші для дитячої благодійної організації боротьби з раком, і повернулися набережною перед своїм імпровізованим виступом.

Виступаючи сьогодні, Джон сказав: «Ми підійшли, щоб перепросити, після того, як подумали, що могли бути на задньому плані весільної фотографії.

«Вони сказали нам, що насправді ще не приймали його, тому ми розмовляли та питали, як пройшов їхній день. У нас є гурт з квітня, ми любимо зустрічатися та співати разом кілька пісень за пару годин та кілька пінт.

«Ми вирішили заспівати цю пісню, бо це та пісня, яку я зазвичай веду, у всіх нас різні халупи, але ця трохи схожа на наш бойовий клич.

«У групі нас семеро, але на тому виступі нас було лише двоє.

“Наречений і наречена виглядали дуже щасливими, і я думаю, що це те, що вони могли б пам’ятати про день свого весілля протягом довгого часу”.

Морські халупи вперше були виконані в 16 столітті, але не популярні серед моряків до 19 століття на борту великих вітрильних кораблів.