Бренд морозива зібрав понад 23 тонни шотландських фруктів

ОДИН із найпопулярніших брендів морозива в Шотландії зафіксував 95-відсоткове зростання продажів продуктів на фруктовій основі, що призвело до рекордного літа для компанії.

Сімейний бізнес в Абердінширі, Mackie’s of Scotland, подвоїв продаж свого фруктового морозива, включаючи Strawberry Swirl, Raspberry Ripple, White Chocolate and Raspberry, в порівнянні з минулим роком.

Mackie’s пояснює цей величезний сплеск продажу своїх фруктових ароматизаторів тим, що виробництво фруктових соусів розпочалося на місці. Замість купувати фруктові соуси, Mackie’s тепер купує шотландські цілісні фрукти з ферми Каслтон в Абердінширі і робить всі свої фруктові соуси та компоти самостійно на сімейній фермі.

За оцінками, лише цього року Mackie’s використала 23,5 тонни шотландських фруктів, наданих Castleton Farm, що вже перевищує загальні показники за 2020 рік (3,2 тонни) та 2021 рік (17,2 тонни) разом узяті.

Виробництво фруктових продуктів сприяло загальному зростанню літніх продажів Mackie на вісім відсотків порівняно з 2021 роком.

Стюарт Коммон, директор з продажу та маркетингу, сказав: «Незважаючи на поточні економічні проблеми, споживачі продовжують купувати доступне елітне морозиво, щоб трохи підкріпитися або охолонути в літню спеку.

«Зараз ми продаємо більше продуктів на основі фруктів, ніж будь-коли, що є блискучою віхою і свідченням нашої працелюбної команди.

«Ця віха також відзначає наше партнерство з іншим брендом Абердіншира, Castelton Farm. Ми раді працювати разом і проливати світло на деякі дивовижні продукти, що надходять із Північного Сходу».

М’які шотландські фрукти славляться своїм смаком, тому що помірний клімат дозволяє ягодам дозрівати повільно, створюючи особливо солодкий смак.

Компанія також досягла подальших успіхів, оскільки чотири її продукти отримали нагороду Nice Style Award. Згадані продукти включають: 1-літрове морозиво Strawberry Swirl, яке судді охарактеризували як «привабливе блідо-рожеве морозиво з характерним виворотом полуничного компоту», і 1-літрове органічне морозиво, описане як «смачніший і освіжаючий лід». крем із ностальгічним смаком».

Вважається, що 1-літрове морозиво Indulgent Salted Caramel має «продуманий баланс смаку солі та карамелі», а його плитка Mint Darkish Chocolate має «привабливий аромат м’яти разом з багатими шоколадними нотками».

Нещодавні нагороди та збільшення продажів сприяли тому, що Mackie’s стала одним із найшвидше зростаючих брендів морозива у Великій Британії.

Стюарт додав: «Нашою метою вже давно є розширення у всій Великій Британії. У нас є віддані послідовники чудових клієнтів у Шотландії, і ми бачимо, що це відтворюється на південь від кордону.

«Makkie має багато цікавих ідей, і ми не можемо дочекатися, щоб поділитися ними зі споживачами в найближчому майбутньому».

Це сталося після того, як Mackie’s перемістився з шостого на п’яте місце у списку 30 найкращих брендів шотландських продуктів харчування Kantar Worldpanel, вперше з’явившись у п’ятірці найкращих.

Mackie’s of Scotland виробляє розкішне молочне морозиво на своїй фермі п’ятого покоління в Абердінширі «від неба до совка», використовуючи відновлювані джерела енергії, що працюють від вітру та сонця, які живлять молочну ферму, де вона робить морозиво зі свіжого молока та вершків.

Щоб дізнатися більше про Mackie’s, відвідайте Mackie’s of Scotland | Робимо просте смачне (mackies.co.uk)