Шотландський фахівець із 70-річним досвідом стає частиною технологічного піонера

Мешканці 14 багатоквартирних будинків Abbeyfield, середній вік яких становить 88 років, переважною більшістю голосів проголосували за приєднання до Blackwood Houses and Care.

Таємне голосування 106 жителів Еббіфілда на початку цього року показало, що вони більшістю 99% проголосували за перехід до Блеквуда.

Тепер переїзд завершено, щоб стати частиною незалежного фахівця з проживання Blackwood, який є найбільш орієнтованим на технології постачальником послуг з догляду та житла у Шотландії.

Ненсі Сміт, голова Abbeyfield Scotland, сказала: «Після довгих обговорень і зосередження уваги на тому, що найважливіше для наших мешканців, тепер вони мають чудове рішення на майбутнє.

«Консультація була великою та неймовірно важливою для наших мешканців, які хотіли, щоб їхні голоси та думки були почуті. На щастя, вони відчули, що це сталося, і підтримали цей крок у цьому голосуванні.

«Особисто я радий бачити, що цей крок завершено і хочу віддати належне моїм колегам в Еббіфілді за те, що вони допомогли це зробити, щоб забезпечити майбутнє для наших мешканців. Передача дозволить більше інвестувати в будинки мешканців та покращить їхні послуги, щоб допомогти їм жити незалежно та зберегти доступну орендну плату.

«У Blackwood ми знайшли організацію, яка абсолютно віддана тим же принципам незалежного життя, що й Abbeyfield. Це чудове поєднання, яке дає як нашим співробітникам, так і мешканцям безпеку та душевний спокій на довгі роки».

Обидві організації є видатними у своєму секторі, а Abbeyfield була заснована майже 70 років тому. Тим часом, Blackwood відзначає своє 50-річчя.й ювілей та відомий своїми доступними будинками та впровадженням технологій, які допомагають людям жити більш незалежно.

Джулі Макдауелл, голова Blackwood, сказала: «Особливо приємно, що самі жителі схвалили цей крок, і ми подбаємо про те, щоб вони залишилися задоволеними у своїх будинках із персоналом, якого вони явно цінують.

Як і Blackwood, Abbeyfield вже давно допомагає людям жити незалежно, і ми пишаємося тим, що можемо продовжувати його спадщину.

«Нашій команді дуже сподобалося зустрічатися з жителями, і ми з нетерпінням чекаємо на подальший розвиток наших відносин з ними та з їхніми командами персоналу. У нас були дуже хороші партнерські переговори з радою директорів Abbeyfield та старшим персоналом, щоб це сталося, і я дякую їм за те, що вони завжди ставлять майбутнє мешканців на перше місце.

«Ми надаватимемо наші послуги та технології нашим новим клієнтам та 76 новим співробітникам, створюючи сучасну модель незалежного життя, яка, на нашу думку, матиме великий попит у всіх спільнотах, які нині обслуговують Abbeyfield та Blackwood».

Blackwood збереже весь персонал та послуги, до яких звикли мешканці Abbeyfield. Оскільки населення старіє, і все більше літніх шотландців вважають за краще жити незалежно, досвід та фінансова стабільність Blackwood допоможуть 14 будинкам Abbeyfield продовжувати процвітати.

Обидві організації географічно розкидані по всій Шотландії. Будинки Abbeyfield у Шотландії включають Нерн, Стонхейвен, Гринок, Локербі, Коатбридж, Міст Аллана та Хаддінгтон серед інших. Blackwood управляє більш ніж 1500 будинками та трьома будинками для людей похилого віку у 29 місцевих органах влади у Шотландії.

З 1972 року Blackwood пропонує доступні будинки, спрямовані на максимальне незалежне проживання – з інноваціями в дизайні та технологіях, які є ключовою рушійною силою. Крім святкування свого 50-річчя цього року, він також просував свою програму Peoplehood, працюючи з жителями над створенням районів майбутнього незалежного життя.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: https://www.blackwoodgroup.org.uk