Власник шотландського собаки сподівається заручитися допомогою суперветеринара Ноеля Фітцпатріка, щоб допомогти своєму цуценяті, яке народилося лише з трьома лапами.

Джессіка Лог з Абердіна вважає, що ветеринар ірландського телебачення зможе допомогти восьмитижневому Френкі та врятувати його від повної ампутації ноги.

Кокер-спаніель Френкі народився в липні в посліді з семи чоловік і був єдиним цуценям, що народилося з потворністю.

26-річна Джессіка відразу ж закохалася в чарівного пса після зустрічі з ним і привела його додому, щоб він був зі своїми трьома іншими собаками, Мерфі, Тобі та Педді.

Відвівши його до ветеринара, Джесіка була вражена, коли їй сказали, що повна ампутація ноги може бути найкращим варіантом для Френкі.

Собачий гідротерапевт зрештою купив крихітний черевик для собаки, який зазвичай використовується в зимові місяці, і набив дно піною з ефектом пам’яті, щоб допомогти Френкі балансувати та бігати як завжди.

І тепер Джессіка сподівається отримати допомогу від Ноеля, який спеціалізується на біонічних операціях і раніше оперував собак за допомогою протеза під назвою PerFiTS.

Під час операції металевий імплантат зливається зі кістяком, що означає постійну фіксацію кісток.

Це означало б, що Френкі зможе зберегти ногу, але прикріпити протез до області кісточки за допомогою новаторської процедури.

Виступаючи сьогодні, Джессіка сказала: «Френкі всього вісім тижнів, увійшла жінка з роботи і згадала, що у неї щойно народився послід цуценят.

«Я почув, що не вистачає однієї передньої лапи, і одразу в мене нагострилися вуха, і я подумав, що він у мене є.

«Я пішов і відвідав його [Frankie] щотижня, щоб він звик до мене і тепер він дома зі мною та його трьома братами.

«Це була моя ідея дати йому стусан, оскільки ветеринари схилялися до ампутації, але я подумав, що ми маємо придумати рішення чи принаймні вичерпати всі можливості.

Френкі лише вісім тижнів, але він народився з трьома лапами. Кредит: Джессіка Лог

«Я думав, що собаки мають черевики для снігу, тому я міг би спробувати ті, що з невеликою кількістю піни, і, схоже, вони працюють, хоча Френкі досі не знає, що це таке.

«Я відправила Ноелю повідомлення до Instagram, тому сподіваюся, що він його побачить, але водночас я не знаю, чи він його побачить».

Любителька собак також поділилася фотографіями свого улюбленого вихованця у Fb у неділю, написавши: «Френкі зараз вдома зі своїми трьома новими хутряними братами.

«Френкі – особливий хлопчик, він народився без передньої правої лапи.

«Я сповнений рішучості дати Френкі найкраще можливе життя. Я працюю в центрі гідротерапії K9, тому коли він досить підросте, він зможе зайнятися плаванням, щоб зміцнити його без впливу на суглоби.

«Ветеринар говорив про ампутацію, але ми хочемо вичерпати всі варіанти, перш ніж піти цим шляхом.

«Протезування може бути варіантом, але тільки тоді, коли він повністю зросте.

«Отже, у нас є черевик, я наповнив дно матеріалом із піни з ефектом пам’яті, щоб допомогти збалансувати його, це не ідеально, але це початок.

«Нам потрібно трохи потренуватися, щоб не жувати його, але він уже починає врівноважувати плечі Френка.

«Я відправив повідомлення суперветеранту Ноелю Фіцпатріку, шанси на те, що він побачить повідомлення, дорівнюють нулю, але ми повинні постаратися як слід.

Кокер-спаніель Френкі
Френкі любить відпочивати у різних місцях, у тому числі на терезах. Кредит: Джессіка Лог

— За допомогою ваших хлопців ми зможемо опублікувати його історію.

Пост отримав понад 700 лайків та понад 100 коментарів від власників собак, які були в захваті від Френкі.

Один сказав: «Моє серце розтануло. Він просто ідеальний, і ти будеш найкращою мамою».

Інший сказав: «Він чудовий. Він буде так любимо».

Третій додав: «Він просто приголомшливий. Сподіваюся, Ноель чи його колишні колеги побачать ваше повідомлення та зможуть допомогти маленькому хлопцю. Тримайте нас у курсі та удачі».

Інший прокоментував: «Боже мій, він чудовий».

Коли п’ятий відповів: «Гарно, сподіваюся, суперветеран Ноель Фіцпатрік побачить ваш пост».

Ноель, родом з Балліфіна в Ірландії, переїхав до Гілфорда в графстві Суррей, де в 1993 заснував Fitzpatrick Referrals.

Ім’я 54-річного чоловіка миттєво стало загальним після того, як його операція з’явилася у популярному шоу Channel 4 під назвою The Supervet.

Він також є автором бестселерів Sunday Occasions з низкою книг про тварин та анімаційною дитячою книгою під назвою «Ветман та його клан біонічних тварин».

Fitzpatrick Referrals сьогодні пояснила, що компанія не обговорює подробиці про будь-яких пацієнтів через свої правила конфіденційності.

Представник сказав: «Відповідно до політики ми не коментуємо пацієнтів (майбутніх, теперішніх чи минулих) з третіми особами, оскільки ми дотримуємось суворої конфіденційності».