СВЯТО шотландської кухні було запущено з метою привернути увагу до шотландських «Історій, якими варто насолодитися».

Шотландська їжа та напої очолили щорічне святкування цього сектору, Scottish Meals & Drink Fortnight.

Виставка Scottish Meals & Drink Fortnight 2022 проводиться вже 13 років із п’ятниці, 2 по 16 вересня.

Кампанія спрямована на те, щоб привернути увагу до кращих національних виробників продуктів харчування та напоїв, від шеф-кухарів, які використовують місцеві інгредієнти, та національних роздрібних продавців, що просувають кращі шотландські продукти, до місцевих ринків та кафе, які висувають шотландську перше місце.

(LR) Джон Девідсон, Майрі Гужон та Іен Стірлінг високо оцінили програму Meals & Drink Fortnight.

Незважаючи на особливо неспокійну пару років, Scottish Meals & Drink Fortnight 2022 – це надія на можливості, які чекають попереду у галузі, та свято людей у ​​ній.

Джон Девідсон, виконуючий обов’язки головного виконавчого директора та директор зі стратегії Scotland Meals & Drink, сказав: «Scottish Meals & Drink Fortnight – це неймовірна можливість об’єднати виробників та споживачів, щоб розповісти історії, завдяки яким шотландська продукція відома у всьому світі.

«Наша галузь продемонструвала величезну стійкість, подолавши пандемію та Brexit, а тепер і зростання витрат у ланцюжку поставок.

«Підтримка місцевих виробників, відзначаючи їх інноваційні продукти та історії брендів, дуже важлива, і ми, як і раніше, відчуваємо справжню гордість за те, що вирощується, вирощується та виробляється у нас на порозі».

Секретар кабінету міністрів у справах сільських районів та островів Майрі Гужон сказала: «Scotttish Meals & Drink Fortnight – це фантастична можливість продемонструвати визначні продукти, які є у нас у Шотландії.

«Це також чудова платформа для того, щоб відзначити історію важкої роботи, рішучості та інновацій.

«Ми розуміємо, що криза вартості життя робить цей час надзвичайно складним як для бізнесу, так і для споживачів.

«Я сподіваюся, що всі, хто може зробити це, підтримують цілі двотижневого і продовжують підтримувати наш життєво важливий сектор продуктів харчування та напоїв».

Компанія Scotland Meals&Drink вітала початок двотижневої програми Scottish Meals&Drink на заводі Arbikie Distillery.

Іен Стірлінг, співвласник винокурні Arbikie Distillery, сказав: «Понад чотири століття наша сім’я займається сільським господарством, чотири покоління на східному узбережжі Ангуса, де зараз знаходиться винокурня Arbikie.

«Наша історія заснована на спадщині з інноваційним ухилом та стійкою спадщиною.

«Використання лише інгредієнтів, вирощених на наших фермах, надає нам духу «від поля до пляшки», і, використовуючи наш творчий потенціал та співпрацюючи з академічними колами, ми створили перший у світі екологічно чистий джин та горілку.

«Scottish Meals & Drink Fortnight надає нам чудову нагоду розповісти нашу стійку історію та відсвяткувати шотландське походження, і ми раді знову взяти участь цього року».