Міністр SCOTS відвідав Абердін, щоб запустити новий випробувальний стенд 5G у центрі цифрових технологій.

Випробувальний стенд S5GConnect Aberdeen, розташований у ONE Tech Hub, тепер працює, доступний та відкритий для ринку.

Шотландський центр 5G оголосив про розгортання випробувального стенду в Абердіні у березні у партнерстві з ONE.

Він спрямований на те, щоб розкрити трансформаційні переваги 5G для шотландських підприємств, організацій державного сектору та шотландських спільнот.

Іван Маккі, шотландський міністр у справах торгівлі, туризму та підприємництва (у центрі).

Новий об’єкт та випробувальний стенд дозволять підприємствам будь-якого розміру тестувати та розробляти нові програми 5G та прискорювати нові цифрові послуги та операції в регіоні.

Партнерство підтримується компанією Vodafone та її партнером Ericsson, при цьому мобільна приватна мережа (MPN) розгортається лише за вісім тижнів.

У рамках запуску міністр бізнесу, торгівлі, туризму та підприємництва шотландського уряду Айван Маккі відвідав об’єкт та особисто переконався у можливостях 5G.

Він спостерігав за демонстрацією дистанційного навчання морської вітряної електростанції з використанням роботизованої руки.

Ця телеоперація з підтримкою 5G демонструє, як навички можуть бути передані віддалено бездротовими каналами зв’язку, пропонуючи нові можливості та можливості для енергетичної галузі.

Ця демонстрація в режимі реального часу можлива завдяки низькій затримці та високій надійності мобільної приватної мережі 5G, в той час як перевага установки MPN на місці забезпечує більший контроль над налаштуванням та налаштуванням мережі.

Роботизованою рукою керував віддалений оператор, який міг бачити, відчувати та відчувати навколишнє середовище під час огляду за допомогою візуального та тактильного зворотного зв’язку.

Компанія Vodafone продемонструвала навчальну програму виявлення несправностей, а Іван Маккі познайомився з рішенням Vodafone Combined Actuality.

Технологія дозволяє користувачеві бачити фізичний світ поряд із цифровими накладаннями.

Це можуть бути інструкції, відео чи 3D-об’єкти, такі як автомобіль.

Технологія буде використовуватися в навчанні для поліпшення вивчення складних процесів і швидкості виконання завдань, що повторюються, а також для фахівців для надання віддаленої підтримки інженерам на місцях.

Центр 5G відкритий для місцевих підприємств, які зацікавлені у можливостях, що надаються 5G.

Міністр бізнесу Іван Маккі сказав: «Перетворююча технологія 5G може пожвавити бізнес по всій країні, і я вітаю тих, хто стоїть за цими інноваційними демонстраціями.

«Новий центр інновацій 5G в Абердіні допоможе стимулювати економіку та заохочувати підприємництво на Північному Сході, допомагаючи малим та середнім підприємствам з навичками, необхідними їм, щоб зрозуміти, як 5G може принести користь їхньому бізнесу.

«Співпраця між такими інноваційними центрами та промисловістю може перетворити бізнес та створити можливості для підвищення продуктивності, економії коштів та сталого розвитку.

«Я закликаю енергетичний сектор — на місцевому рівні та за його межами — використовувати запропоновані технології та досвід, щоб допомогти в інноваціях та розвитку вашого бізнесу».

Марк Хенсон, невиконавчий директор Центру 5G у Шотландії, сказав: «Ми раді запуску концентратора S5GConnect в Абердіні, який стане центром знань та тестовою інфраструктурою для навколишнього співтовариства.

«Технологія 5G відкрита для використання не тільки операторами мобільного зв’язку, а й дозволяє підприємствам, державним органам та іншим організаціям створювати власні приватні мережі 5G.

«Це одна з ключових технологій, на яких буде побудовано майбутню цифрову економіку Шотландії.

«Абердинський хаб допоможе окремим організаціям зрозуміти, який вплив може вплинути на 5G, провести випробування інфраструктури випробувального стенду та отримати підтримку при розгортанні власних приватних мереж».