Ракетна компанія SCOTS вітала першого начальника відділу космічних операцій на своїх об’єктах, щоб зміцнити космічні відносини між США та Великою Британією.

Минулого тижня генерал Джон У. «Джей» Реймонд відвідав об’єкти Скірори, оскільки інтерес США до ракетної компанії зростає.

Цей знаковий візит покликаний зміцнити космічні відносини між Великобританією та США напередодні планів Skyrora стати першою британською компанією, яка здійснила вертикальний запуск із рідної землі у 2023 році.

Як генерал із чотирма зірками та найвищий воєначальник, який відповідає за космічні сили США, генерал Реймонд служить військовим радником міністра оборони США, Ради національної безпеки та президента.

Генерал Реймонд (ліворуч) відвідав новий ракетний комплекс Skyrora у Камберно, щоб покращити космічні відносини між США та Великобританією.

Посада начальника космічних операцій була заснована у грудні 2019 року, і генерала Раймонда було оголошено першим на цій посаді.

Візит генерала Реймонда відбувся невдовзі після успішного проведення компанією Skyrora статичного вогневого випробування другого ступеня своєї орбітальної ракети-носія Skyrora XL.

Випробування стало однією з ключових віх, що обговорювалися під час візиту, оскільки Skyrora продовжує свою подорож створення суверенних можливостей запуску для Великобританії.

Перебуваючи на місці, генерал Реймонд зміг переконатися в можливостях британської індустрії запуску.

Генерал Реймонд сказав: «Наразі, як ніколи раніше, міжнародне співробітництво у космосі має вирішальне значення.

І поширення комерційних космічних зусиль допомагає всім космічним державам знижувати витрати.

«Я ціную фантастичний тур по об’єктах Skyrora та можливість провести там час із вражаючою командою».

Нещодавно оприлюднена урядом Великобританії Стратегія оборони у космосі визначає запуск як ключову можливість у рамках бачення уряду щодо позиціювання вітчизняного оборонного сектора як глобального гравця у космічній сфері.

Великобританія історично покладалася на велику спадщину США у сфері запуску, щоб забезпечити оборонному сектору країни гарантовані можливості запуску.

Візит відбувся після нещодавньої заяви Управління цивільної авіації про те, що аналіз запобігання зіткнень під час запуску виконуватиметься 18 ескадрильєю космічної оборони Космічних сил США.

Скірора каже, що візит генерала Реймонда тепер заохочує до зближення між британськими космічними гравцями та США, щоб зробити безпечні запуски пріоритетними.

Генерал Реймонд відвідав новий ракетний завод Skyrora в Камберно, найбільший у своєму роді у Великій Британії, де в даний час виробляються три ракети-носія.

Завдяки розміщенню найбільшого в Європі гібридного 3D-принтера Skyprint 2, підприємство дозволяє Skyrora виробляти більшу частину деталей для своїх ракет у Великій Британії.

Лі Розен, головний операційний директор Skyrora, сказав: «Візит генерала Реймонда від імені Космічних сил США став цінною можливістю дати уявлення про швидкі та оперативні технічні можливості Skyrora.

“[These include] наш мобільний стартовий комплекс та технологія третього ступеня, які можуть сприяти кільком ключовим космічним додаткам, включаючи обслуговування космічних апаратів на орбіті та поінформованість про космічну сферу.

“Це, у поєднанні зі стійким мисленням Skyrora, дозволить здійснювати ключові оборонні заходи в космосі на благо всіх”.

Володимир Левикін, генеральний директор Skyrora, сказав: «Цей візит припадає на ключовий момент, коли ми дізналися про важливість самостійного запуску з першої комерційної космічної війни в Україні.

«Skyrora сподівається на співпрацю з урядом Великобританії для подальшого розвитку цього альянсу та досягнення вищих рівнів інвестицій та підтримки, оскільки ми продовжуємо фокусуватися на тому, щоб стати першою британською компанією, яка здійснила вертикальний запуск на орбіту з британської землі».