Технологічна фірма SCOTS оголосила про новий раунд фінансування, прагнучи отримати вигоду з зростаючого світового ринку інтерактивних, мультисенсорних та захоплюючих вражень.

Pufferfish, компанія, що займається технологіями цифрових дисплеїв, шукає 600 тисяч фунтів стерлінгів, щоб прискорити свої плани зростання та максимізувати комерційні можливості на ринку цифрових дисплеїв.

Фірма з Единбурга заявляє, що інвестиції підтримуватимуть діяльність GTM (вихід ринку), інновації продуктів і запуск нових продуктів.

Досягнення в галузі технологій перетворили ринок взаємодії з плоским екраном на більш привабливий досвід, що поєднує звук, зображення, дані та дотик.

Елейн Ван Дер Берг каже, що компанія «готова отримати зиск із цієї можливості».

Елейн Ван Дер Берг, виконавчий директор Pufferfish, сказала: «Інтерактивні та іммерсивні покази користуються більшим попитом, ніж будь-коли, оскільки атракціони, заходи та виставки для відвідувачів не лише нормалізуються, а й збільшуються у міру уповільнення пандемії Covid-19.

«Pufferfish готовий отримати вигоду з цієї можливості як провідного на ринку комплексного постачальника сферичних інтерактивних дисплеїв та послуг з неперевершеною репутацією в галузі інновацій та якості, а бренд повсюдно використовується як ідентифікатор продукту в усьому світі.

«У технологіях відбулася революція, і тепер споживачі вимагають складніших цифрових технологій, що стирають кордони між реальністю та віртуальним.

«Ми є лідером на ринку, що росте; Зараз найкращий час, щоб прискорити наші плани з випуску нових продуктів і голосніше заявити про те, що ми робимо».

Системи відображення Pufferfish призначені для різних цілей та налаштувань, включаючи корпоративні конференції, музеї та художні виставки, а також освітні заклади.

Вони також можуть інтегруватися з іншими технічними системами для перетворення складних даних на потужні іммерсивні враження.

Протягом наступного року компанія випустить покращені та оновлені версії двох своїх основних продуктів, PufferSphere.ТМ та ПуфферТачТМа також три абсолютно нові продукти.

Pufferfish каже, що три нові продукти допоможуть надати користувачам більш персоналізований досвід спілкування віч-на-віч і дозволять користувачам заглянути в інший світ, створений за допомогою імерсивних технологій.

У вересні до бізнесу приєднається новий креативний керівник, який має багаторічний досвід MTV і Disney.

Елейн Ван Дер Берг додала: «Бізнес майже повністю покладався на повторні замовлення та сарафанне радіо для збільшення продажів.

«Навіть за такого «реактивного» підходу ми здобули репутацію завдяки якості та інноваціям і зайняли позицію лідера світового ринку.

«У нас є список клієнтів, що включає NASA, Google, IBM та BBC.

«Ринок дозрів, а досягнення в галузі технологій підживлюють попит на мультисенсорні, іммерсивні, аудіовізуальні враження у різних секторах, від мистецтва та розваг до науки та освіти.

«Ці інвестиції дозволять нам швидко масштабуватися, щоб задовольнити світовий попит, що зростає.

«Він буде використовуватися для підтримки нових талантів у бізнесі, дослідження інноваційних технологій для подальшого покращення наших продуктів та розгортання сильної стратегії виходу на ринок, включаючи значне збільшення вихідних продажів та маркетингової активності».

Pufferfish звертається до існуючих інвесторів, щоб запропонувати їм першу можливість збільшити свою частку.

Крім того, він прагне поговорити з новими інвесторами, щоби підтримати свої плани зростання.