«ШУМНИМ» туристам заборонили відвідувати кемпінг після того, як вони залишили «грубий» відгук, в якому відвідувачам пропонувалося «остерігатися» співробітника, який погано чув, який назвав його «глухим Дарреном».

Кемпінг Pillaton Corridor Farm у Піллатоні, Стаффордшир, розкритикував групу цього тижня після того, як член групи, відомий як Джеймс Т, залишив їм відгук на TripAdvisor у вівторок.

Нещасний турист сказав майбутнім клієнтам «остерігатися Даррена», перш ніж розкритикувати його за те, що він сказав йому та його групі не шуміти після 21:30 через те, що на місці знаходяться молоді сім’ї.

Гість залишив “грубий” відгук на TripAdvisor.

Потім він назвав співробітника глухим Дарреном через те, що той носив слуховий апарат.

З того часу співробітники кемпінгу розкритикували рецензента і сказали йому, що його групі більше не радіють у цьому місці, оскільки вони не зазнають «дискримінації».

Початковий огляд Джеймса Т. говорив: «Остерігайтеся Даррена.

«Прекрасне місце для відпочинку. Ми поїхали з сім’єю на довгі вихідні, єдине, що вам не можна розмовляти один з одним після 21:30, або глухий Даррен каже вам лягти спати, а потім загрожує, що вас виженуть о 6-й ранку наступного дня. ранок.”

Наступного дня кемпінг Pillaton Corridor Farm поділився знімком екрану з оглядом на своїй сторінці у Fb, написавши: «Велике дякую всім, хто залишився з нами на вихідних у дні державних свят. діти чудово проводять час на наших ігрових майданчиках і подушках, що стрибають.

«Ми з нетерпінням чекаємо на захід, запланований на наступні два місяці, і сподіваємося побачити вас усіх тоді.

«З іншого боку, у нас було кілька полів, які, очевидно, не могли зрозуміти, чому у нас є шумова комендантська година о 21:30:10:00.

«Ми сімейний сайт (посидіти та попити на вулиці після такого часу — не проблема, кричати та включати гучну музику — проблема).

«Якщо ви хочете веселитись до ранку, ми не для вас. Якщо ви хочете бути брутальним з нашими співробітниками, ми не місце для вас.

«Чотирьом пітчам, які залишили ці відгуки на TripAdvisor, соромно!

Кемпінг.
Кемпінг заборонив гостям повертатися.

«Зловживання стосовно наших співробітників у будь-якій формі неприпустимі, особливо їхня дискримінація за носіння слухових апаратів.

“Електронні листи були розіслані зацікавленим сторонам – ви не повернетеся на наш сайт”.

Пост вже зібрав понад 1600 лайків та сотні коментарів від користувачів соцмереж, які були вражені оглядом.

Сільві Джонс сказала: «Глухий Даррен? Що на землі! Вам не потрібний цей тип звичаїв. Це сімейне місце, а чи не фестиваль.

«Заспокоєння до вказаного часу не означає, що всі мають спати, це просто означає, що музика та гучність мають припинитися і продовжуватися з нормальним поважним рівнем шуму, щоб інші могли спати.

Для тих, хто сумнівається в цьому, замість того, щоб скаржитися, просто вирушайте куди-небудь в інше місце і знайдіть жвавий кемпінг – їх багато. Різні місця задовольняють різні потреби.

“Я не залишився, але дуже хотів би найближчим часом.”

Кейт Ейнон сказала: «Якщо глухий Даррен все ще чує вас, ви, мабуть, надто голосно кажете».

Керол Оллсопп сказала: «Ну, його коментарі багато говорять про його виховання.

«У вас чудовий сайт. Продовжуйте робити те, що ви робите, і тримаєте свої стандарти на високому рівні, незабаром побачимось».

Лаура Елізабет сказала: «Остерігайтеся Даррена».

«Такий огляд тільки змусить пристойних людей захотіти ще залишитися.

— Значить, вони справді надали вам послугу! Я був би радий забронювати номер на основі цього відгуку, мені подобається мій сон.