Цієї осені бухгалтерська компанія SCOTS прийняла найбільшу групу новобранців у своєму щорічному наборі.

До нової групи Henderson Loggie з 20 осіб входять троє сучасних учнів, які одразу після школи приєдналися до роботи у відділах кадрів, фінансового планування та банкрутства.

Вік новобранців-бухгалтерів варіюється від 18 до 33 років, серед них є особи, які змінили професію, а також випускники шкіл з Данді, Едінбурга та Данбара, а також випускники університетів, включаючи Данді, Геріот-Уотт, Едінбург, Абертей та Сент-Ендрюс.

Це надходження збільшило аудиторську команду Henderson Loggie на 10 осіб, а також додало трьох стажистів до податкового відділу та стільки ж до групи бухгалтерських бізнес-рішень.

Цієї осені Henderson Loggie прийняла на роботу рекордну кількість новобранців. (C) Малкольм Кокрейн Світлина

Стажер-адміністратор заробітної плати також приєднався до фірми, змінивши кар’єру після більш ніж 10 років роботи у роздрібній торгівлі.

Директор з персоналу Фіона Доктор сказала: «Ми прагнемо залишити спадщину в наших спільнотах, і немає кращого способу зробити це, ніж розширити доступ до якісного навчання та нових кар’єрних можливостей для наступного покоління.

«Ми будуємо добрі стосунки з місцевими школами в Единбурзі, Данді та Абердіні, що призвело до того, що цього року ми зробили низку пропозицій щодо прямого вступу, що дозволяє випускникам шкіл заробляти під час навчання та отримувати кваліфікацію дипломованих бухгалтерів через п’ять років.

«У міру того, як Henderson Loggie продовжує реалізацію своїх планів розширення, можливості для навчання та працевлаштування, які ми створюємо, зростатимуть».

13 стажувань було створено в офісі фірми в Данді, шість в Единбурзі та один стажер AAT в Абердіні.

Половина когорти розпочали навчання у зростаючому відділі аудиту.

Партнер з аудиту Гевін Блек (Gavin Black) сказав: «Це найбільший набір за всю історію нашої команди з аудиту, і це дуже доречно.

«Здорово, що всі наші нові починання приходять до офісу, особливо після останніх двох років, коли наші випускники шкіл зіткнулися з багатьма проблемами у своєму навчальному середовищі, не кажучи вже про своє соціальне життя.

«Ми відновили енергію в офісі, і я думаю, що на нас чекають захоплюючі часи з точки зору зростання бізнесу, оскільки наші стажери будують свою кар’єру разом з нами за підтримки своїх лінійних керівників та відмінної команди».

Програма Henderson Loggie для стажистів-аудиторів розрахована на три роки для випускників-стажистів та п’ять років для випускників шкіл, щоб отримати повну кваліфікацію.

Програма стажування з податків є структурованою структурою, яка включає три роки для отримання кваліфікації на рівні ATT (Асоціація податкових фахівців), а потім ще два роки для отримання кваліфікації CTA (дипломований податковий консультант).

Сучасні учні отримують кваліфікацію SVQ рівня 6 у галузі ділового адміністрування через два роки.