Квартал хірургів інвестує у персонал після буму подій після пандемії

Прапороносець шотландської гостинності запустив нову ініціативу щодо взаємодії, спрямовану на покращення самопочуття персоналу в період післяпандемічного буму в цьому секторі.

«SQ Cares» від Surgeons Quarter — це програма, яку проводять представники всіх відділів і спрямована на благополуччя та благополуччя персоналу — доповнення до вже існуючих схем.

Із січня дев’ять учасників зустрічаються раз на місяць, щоб обговорити шість ключових областей бізнесу — благодійність, співтовариство, благополуччя, екологічність, інклюзивність та соціальні мережі — щодо кожної з яких було дано три обіцянки.

Поточні обіцянки, розроблені в рамках ініціативи, включають програми оздоровлення та сезонні частування, в той час як деякі передбачають віддачу спільноті через підтримку благодійних організацій, таких як Рак кишечника у Великій Британії, та організовані громадські прибирання.

Сара Вільямсон, менеджер з бізнесу та талантів та рушійна сила SQ Cares, сказала: «Після кількох бурхливих років чудово бачити, що сектор подій знову працює на повну потужність.

«Співробітники активізувалися в години пік, тому ми хотіли уявити спосіб взаємодії з ними у всіх відділах, щоб збирати інформацію та гарантувати, що ми ставимо їхні голоси в основу всього, що ми робимо.

«SQ Cares вже позитивно впливає на бізнес, оскільки співробітники дали співробітникам обіцянки для співробітників, і з тих пір, як вони були реалізовані на практиці, залучення різко зросло.

«Бізнес — це справді все про його людей — дуже важливо переконатися, що вони щасливі і піклуються про них. Ми така зайнята компанія і завжди бігаємо, тому іноді приємно просто зупинитися та сказати спасибі.

«Вже реалізовані ініціативи включають святкування Міжнародного дня подяки співробітникам, коли співробітників пригощали обідом, і ми також випустили листівки подяки. Ми також повторно представили «Співробітника місяця», який зустріли з великим ентузіазмом».

SQ Cares додає до існуючих ініціатив співробітників, які вже пропонує місце проведення заходу, наприклад, святковий бонус у розмірі 2000 фунтів стерлінгів для своїх працьовитих новобранців у сфері гостинності.

Організація також нещодавно перемістила свій офіс у нові приміщення в Mission Corridor, щоб створити умови для процвітання співробітників та мати все необхідне обладнання та інструменти для виконання своєї роботи якнайкраще.

У новому офісі було запроваджено політику «відкритих дверей», що означає, що представники громадськості можуть відвідати його, щоб обговорити свої потреби у гостинності, заході чи поїздці з досвідченим членом команди – без необхідності записуватись на прийом.

Операційний менеджер Стюарт Манро приєднався до організації у квітні та підтримує ініціативу SQ Cares, спрямовану на створення більш щасливої ​​робочої сили за одночасного підвищення морального духу.

Він сказав: «Коли я приєднався до команди в Surgeons Quarter, я відчув, що моя конкретна роль є чистим полотном, з яким я можу працювати самостійно. Я міг багато часу проводити з командою на місцях, допомагаючи їм розвиватися і підтримуючи їх усіма можливими способами.

«SQ Cares – це спосіб показати нашим співробітникам, що ми дбаємо і цінуємо приголомшливу роботу, особливо в цей особливо напружений літній період.

«Surgeons Quarter — компанія, що швидко розвивається і далекоглядна, тому я був радий отримати там роботу — я відчуваю, що її відмінні схеми винагороди співробітників дійсно демонструють це. Вони вже дозволили мені вирости в моїй кар’єрі, і я з нетерпінням чекаю на прогрес у виконанні зобов’язань». Для отримання додаткової інформації відвідайте: https://www.surgeonsquarter.com