Компанія НЕРУХОМІСТЬ отримала три нові здачі в оренду за новою схемою будівництва у великій промисловій зоні.

Frasers Property забезпечила три здачі в оренду в найбільшій спекулятивній схемі нового будівництва в Хіллінгтон-Парку – найбільшому промисловому районі Шотландії – за 25 років.

Нові приміщення займають загальну площу 18820 кв. Футов і після прибуття Kayfoam на початку цього року доводять заповнюваність сучасної схеми West 100 і 200 до більш ніж 33% менш ніж за п’ять місяців після її завершення.

Комплекс West 100&200 вартістю 14 млн фунтів стерлінгів вивів на ринок 132 774 кв. футів сучасних промислових та логістичних приміщень, коли він був завершений у березні цього року.

Дерек Ейткен з Hillington Park каже, що маєток «радіє вітати Headlam and Golf Ideas».

Headlam, один з провідних європейських дистриб’юторів покриття для підлоги, переїжджає в приміщення площею 8 598 кв. футів у Unit 209, яке стане його новим виставковим залом та розподільчим центром, оскільки він приєднається до великого та динамічного сектору будівельних товарів та послуг у Hillington Park.

Компанія J&E Corridor, один із провідних світових постачальників холодильних рішень, вже знаходиться в цьому маєтку та розширить свою нинішню присутність на об’єкт Unit 208 площею 5 111 кв. футів, де її команда з досліджень та розробок буде проектувати та тестувати нові системи.

Компанія Golf Ideas, успішний постачальник індивідуального обладнання для гольфу, вперше виходить на ринок Шотландії.

Він буде розташований у блоці 202, і очікується, що він стане місцем призначення для гравців у гольф, які бажають покращити свою гру за допомогою консультацій фахівців, тестування та припасування.

Дерек Ейткен, старший керуючий активами Hillington Park, прокоментував: «Ми раді вітати Headlam and Golf Ideas у Hillington Park та допомагати майбутньому розвитку бізнесу J&E Corridor.

«Наші будівельні продукти та послуги, а також інженерні кластери будуть додатково покращені за рахунок їх появи та розширення».

«Стратегічне рішення Frasers Property інвестувати 14 мільйонів фунтів стерлінгів у спекулятивний розвиток, щоб задовольнити попит на сучасні промислові та логістичні площі на ринку Великого Глазго вже за короткий період демонструє успіх.

«Уест 100 та 200, розташований на території колишнього заводу Rolls Royce, був завершений у березні 2022 року і викликає інтерес з боку секторів виробництва, будівельних послуг та логістики, які вже займають чільне місце у Хіллінгтон-парку.

«У нас є ще дві пропозиції, і пропозиції перебувають у стадії розробки, і ми впевнені, що більшість розробки буде випущена до кінця року».

Кожен блок за схемою West 100 і 200 має великий двор, офісні приміщення та акредитацію BREEAM «Very Good» щодо енергоефективності.

Нинішні орендарі працюють у різних секторах, включаючи транспорт і логістику останньої милі, автомобілебудування, будівельні послуги, виробництво, машинобудування, торгові прилавки, технології та сектор охорони здоров’я.