Фірма-розробник програмного забезпечення SCOTS провела ребрендинг одного зі своїх найпопулярніших продуктів через зростання попиту, оскільки його творці планують глобальне розширення.

Besyncly, яка раніше називалася Cloud Knowledge Alternate, допомагає компаніям, що займаються електронною комерцією, та іншим фірмам забезпечити, щоб їхні життєво важливі системи «спілкувалися одна з одною», автоматизуючи передачу даних між бухгалтерським програмним забезпеченням, платформами електронної комерції та CRM.

Інструмент інтеграції вже обробив десятки мільйонів транзакцій даних цього року і збільшився на 70% порівняно з тим же періодом у 2021 році, внаслідок чого його клієнти щороку заощаджують сотні робочих годинників.

Провідна на ринку пропозиція продуктів Besyncly є результатом 15-річного розвитку його засновників з оборотом 5,5 млн фунтів стерлінгів Eureka Options, провідної технологічної фірми в галузі бізнес-рішень.

Майк Холл – керуючий директор підрозділу Besyncly компанії Eureka Options.

Майк Холл, керуючий директор підрозділу Besyncly компанії Eureka Options, сказав: Це переосмислення нашого бренду відбулося в ідеальний час і оживило весь бізнес.

«Перенесення даних вручну, як і раніше, є прокляттям ділового життя.

«Хоча платформи, які підприємства використовують щодня, можуть бути блискучими, вони рідко взаємодіють одна з одною, залишаючи прогалини, які необхідно заповнити, — трудомістке та невдячне завдання.

«Результат завдає шкоди бізнесу за трьома напрямками: величезна кількість втраченого часу, затримка оновлення даних і, зрештою, помилки, які роблять дані ненадійними.

«Для клієнтів, які можуть призвести до того, що продукти будуть відображатися як наявні на складі, коли їх немає, затримки поставок, ненаправлені повідомлення про відправку та навіть втрачені замовлення.

“Besyncly допомагає вирішити всі ці проблеми, дозволяючи компаніям зосередитися на зростанні та майбутньому”.

У той час як Besyncly спочатку зосередиться на консолідації та розширенні свого зростаючого бізнесу у Великій Британії, спрощений ребрендинг дозволяє вийти на інші території, при цьому США позначені як ключова область, яка може забезпечити прискорене зростання у майбутньому.

Безпосереднім пріоритетом для команди є розширення мережі партнерів, таких як веб-агентства та консультанти з електронної комерції, які можуть надати рішення Besyncly безлічі клієнтів.

Майк додав: «В даний час інтеграція програмного забезпечення є справжнім модним слівцем, оскільки її відсутність є перешкодою для зростання бізнесу.

«Потенціалу Besyncly немає меж, оскільки з цими проблемами стикаються підприємства незалежно від їхньої географії.

«У нас вже є досвідчена команда з продажу, впровадження та підтримки продукту. У нас є 40 готових конекторів – зв’язків між двома платформами – і наші команди також можуть створювати індивідуальні конектори для клієнтів.

«Ці рішення не існують у нас на ринку. Ми вже працюємо з компаніями з двох-трьох осіб і з фірмами вартістю понад 1 мільярд фунтів стерлінгів, тому що рішення розширюється разом із бізнесом».

Eureka Options, засновник Besyncly, стала провідним постачальником бізнес-систем для програмних платформ Oracle NetSuite та Sage.

Штаб-квартира в Іст-Кілбрайді широко відома своїм досвідом в об’єднанні бізнес-систем зростаючих організацій та поєднує технічні знання з персоналізованим обслуговуванням, орієнтованим на клієнта, щоб допомогти підприємствам працювати більш ефективно, результативно та прибутково.