Особняк шотландців, який був госпіталем під час Першої світової війни, виставлений на продаж за 2,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Матеран у Поллокшілдсі, Глазго, використовувався як допоміжний госпіталь у період з 1914 по 1918 рік для солдатів, поранених під час Великої війни.

Збудована у 1903 році будівля площею майже 10 000 кв. футів пізніше використовувалося як база для Школи трудотерапії в Глазго, а в останні роки стало житловою нерухомістю.

Особняк виставлений на продаж за 2,5 мільйони фунтів стерлінгів. 1 кредит

Одна з найбільших вілл у цьому районі, Matheran може похвалитися сімома спальнями та сімома ванними кімнатами.

У будинку з червоного пісковика, внесеному до списку пам’яток архітектури, є чудовий вестибюль зі склепінчастими стелями та галерея менестрелів.

Він також може похвалитися безліччю оригінальних деталей, включаючи башточки, ефектні вітражі, високі стелі, оригінальні карнизи, каміни та унікальні деталі на стінах та виробах з дерева.

У зонах відпочинку, які колись служили більярдною, досі збереглися церковні арки, красиві дерев’яні панелі, оглядовий майданчик та склепінні стелі.

У великий будинок входить великий винний льох, офіс, тренажерний зал з додатковими роздягальнями та сауна.

Раніше тут було кілька житлових будинків, але нинішні власники поновили будівлю до початкового стану.

Агенти нерухомості Savills виставили нерухомість на продаж за ціною понад 2,5 млн фунтів стерлінгів два тижні тому.

Інтер'єр будинку
Будинок може похвалитися чудовими сходами з чудовим вітражним вікном. 1 кредит

Вони сказали: «Matheran – шотландський баронський будинок, внесений до списку B, подібних до якого ніколи раніше не було на ринку в місті Глазго.

«Побудований з яскраво-червоного пісковика, який є синонімом такого бажаного району «Авеню» в Саутсайді, цей будинок має бути одним із найпримітніших будинків у місті.

«Раніше поділений на кілька житлових будинків, нинішні власники з любов’ю відреставрували цей вікторіанський шедевр, площа якого зараз становить близько 10 000 кв. футів, у єдиний незвичайний будинок, що займає три поверхи розкішного життя.

«При вході через великі кам’яні опори воріт одразу впадає в око висота та якість цього будинку.

«Вхідний вестибюль, викладений плиткою Тераццо, відкривається через чудові парадні двері, і погляд відразу ж притягується до величезного приймального залу.

«Розкішні дерев’яні панелі, велика частина яких є оригінальною для дому, склепінчасті стелі та чудовий відкритий камін, а також вражаючі вітражі надають духу тому, що буде».

Матеран оточений 0,86 акрів землі, оточеної оригінальними кам’яними стінами.

Широка під’їзна дорога веде до будинку і, огинаючи мальовниче поворотне коло, веде до паркувального майданчика, який триває до гаража на дві машини.

Доглянуті газони, дорослі дерева, барвисті рододендрони та різноманітні трав’янисті бордюри обрамляють під’їзну доріжку.

Нерухомість була спроектована трьома архітекторами Бостоном, Бернетом і Каррутерсом для морського інженера Х’ю Дансмюра.

Архітектори представили свій виставковий малюнок будинку на щорічній виставці Королівського інституту образотворчих мистецтв у Глазго у 1904 році.