Новий директор коледжу сподівається, що довгоочікуване відкриття стане «першим із багатьох»

Перший спеціалізований коледж у ШОТЛАНДІЇ, що спеціалізується на комплексних потребах, призначив свого першого директора коледжу перед початком занять цього місяця.

Ліз Макконначі очолить Корсефордський коледж Functionality Scotland в Ренфруширі, який готується прийняти в кампусі перший набір з 15 студентів.

Новий директор коледжу працює над створенням надійної навчальної програми, яка підтримуватиме учнів з обмеженими можливостями, потреби яких не можуть бути задоволені у звичайних коледжах.

Ліз має багатий досвід роботи на керівних посадах у секторі додаткової освіти Шотландії. Вона також провела останні роки на Близькому Сході, створивши один із перших жіночих технічних коледжів у Саудівській Аравії, працюючи разом із її урядом.

Вона також провела час в Абу-Дабі, ОАЕ, як старший керівник професійно-технічних коледжів, включаючи спеціалізовані державні проекти з підтримки розвитку професійного навчання для осіб, які досягли 16-річного віку, та спеціальна освіта потребує розвитку навичок персоналу, що принесло користь сотням. студентів.

Тепер новий голова Корсефордського коледжу з нетерпінням чекає на перший рік надання фахівців за підтримки шотландського уряду і сподівається, що це дозволить і надихне відкрити безліч об’єктів по всій країні.

Ліз сказала: «Цей коледж абсолютно необхідний для молодих людей на більшій частині території Шотландії, яким потрібна додаткова підтримка у подальшому навчанні.

«Незважаючи на те, що в шотландських коледжах існують дуже чудові умови, складні особливі потреби не враховуються, і ми виявили, що багато молодих людей залишаються на узбіччі після закінчення школи, тому що немає умов для подальшої освіти, які могли б безпосередньо задовольнити їхні потреби .

«Підтримка урядом Корсефордського коледжу вітається, і тепер ми повинні продемонструвати, як і чому такі установки потрібні в інших частинах Шотландії. Початкова робота, яку ми тут робимо, посилить потребу цих змін у шотландському секторі освіти».

Коледж Корсефорд відкривається та керується авторитетною благодійною організацією Functionality Scotland, яка вже вклала у проект 250 000 фунтів стерлінгів, а ще 316 000 фунтів стерлінгів наразі виділено шотландським урядом.

Коледж відкриється в нещодавно відремонтованому крилі існуючого кампусу Corseford Faculty Campus благодійної організації, неподалік Джонстона в Ренфруширі.

Курси будуть спрямовані на те, щоб допомогти учням віком від 18 до 25 років оволодіти грамотністю, рахунком та технічними навичками, а також комунікативними та міжособистісними навичками, здоров’ям та благополуччям та переходом у доросле життя. Навчальна програма забезпечить творчий досвід, фізичний розвиток та навички самостійного життя.

В Англії та Уельсі діє велика кількість спеціалізованих коледжів, у тому числі 46 з моделлю, аналогічною до Корсефордського коледжу. Однак через брак коштів у Шотландії за останні п’ять років 51 молодий шотландець зі складними потребами переїхав до Англії для подальшої професійної освіти.

Ліз вважає, що ця установа змінить життя людей та сімей, які надійшли до коледжу; Коледж забезпечить індивідуальну підтримку студентів та планування спеціалізованого догляду, а також запропонує свою навчальну програму.

Ліз додала: «Батьки побачать у цьому рятівне коло своїх дітей. Як батько, ви, звичайно, турбуєтеся про те, що станеться з вашою дитиною після здобуття середньої освіти, але ми пропонуємо надійне рішення, яке забезпечить можливості навчання протягом усього життя та налаштує їх на майбутнє.

«Ми сподіваємося змінити життя цих молодих людей і дати їм можливості, які їм недоступні».

Головним соціальним центром коледжу стане студентське бістро, створене у рамках реконструкції вартістю близько 250 000 фунтів стерлінгів. У кампусі також будуть сенсорні кімнати, спеціальний басейн для гідротерапії, відновна терапія з використанням повнорозмірних батутів та відкриті навчальні простори, у тому числі садівничі політоннелі для садівництва у будь-яку погоду.

Є надія, що відкриття коледжу допоможе шотландському уряду виконати свою Гарантію для молодих людей, яка обіцяє надати кожному підлітку віком від 16 до 24 років роботу, учнівство, додаткову чи вищу освіту, навчання чи інші можливості.

План Functionality Scotland, який відзначив своє 75-річчя.й річниці у 2021 році, набір учнів другого року навчання має збільшитись до 25 осіб. Благодійна організація вже забезпечує зразковий догляд, підтримку та освіту для дітей-інвалідів та дорослих по всій Шотландії.

Щоб переглянути повний проспект Corseford Faculty, натисніть тут.