ПРОПОЗИЦІЇ з перепланування відомої ділянки колишнього будинку для людей похилого віку були представлені до Ради Східного Ренфруширу провідним шотландським забудовником.

Дандас планує побудувати 18 окремих будинків на місці колишнього будинку Мірнскірк у Ньютон-Мірнс після переосмислення свого первісного наміру висунути створення 65 квартир.

Це рішення забудовника було за широким процесом консультацій з громадськістю, з новими пропозиціями, спрямованими на вирішення попередніх проблем, пов’язаних з паркуванням, дорожнім рухом і щільністю забудови.

Нові проекти складаються з двоповерхових окремих будинків із п’ятьма спальнями, спеціально спроектованих для цього місця, яке, хоч і було перебудоване у житловий комплекс у 1990-х роках, знаходиться на території колишньої лікарні Мирнськірк.

Майк Ендрюс, менеджер із земельних ресурсів та розвитку в Dundas, сказав: «З самого початку цієї консультації ми ясно дали зрозуміти, що думка місцевого співтовариства визначатиме перспективи цього розвитку — і ми це мали на увазі.

«Їх погляди враховувалися на кожному етапі шляху, щоб забезпечити розвиток, що приносить користь навколишньому співтовариству, а також тим, хто може зробити його своїм майбутнім будинком.

«Нові плани забудови відповідають місцевості з погляду матеріалів, щільності, масштабу та масивності. Нові будинки узгоджуватимуться із сусідніми існуючими будинками, вони будуть побудовані з використанням палітри матеріалів, що включають червону облицювальну цеглу та деталі зі збірного каменю, щоб відобразити характер перелічених будівель».

Пропонований проект також передбачає обсаджену деревами алею, що веде до ділянки, приватні загальні під’їзні шляхи, які обслуговують більшість ділянок, і кожен будинок отримає вбудований гараж та високі рейтинги енергоефективності.

У разі схвалення Дандас сподівається, що будівельні роботи на занедбаній ділянці розпочнуться вже у березні 2023 року.

Забудовник також визначить відповідне місце для повторного розміщення улюбленої місцевими жителями бронзової статуї Пітера Пена, створеної на згадку про колишнього суперінтенданту лікарні та тимчасово віддалену Дандасом з цього місця для безпечного зберігання до знесення лікарні. хата.

Ділянка Мірнскірк розташована неподалік кількох шкіл, включаючи початкову школу Мірнс, Калдервуд Лодж і об’єднаний кампус початкової школи Святий Клер, початкову школу Мейденхілла і середню школу замку Мірнс.

Він також знаходиться приблизно за 15 хвилин ходьби від центру міста Ньютон-Мірнс, де є два супермаркети, ресторани, поштове відділення та медичний кабінет. Центр Глазго знаходиться всього за 20 хвилин їзди поїздом від прилеглої станції Уайткрейгс.

Dundas — відзначена багатьма нагородами, доброзичлива та незалежна компанія із забудови житла, яка створює будинки, в яких люди почуваються чудово, та зосереджена на створенні гостинних, інтегрованих спільнот. Це гордо незалежна компанія, що належить шотландцям, з великим досвідом будівництва будинків із гарним дизайном.

Для отримання додаткової інформації про Dundas відвідайте: https://www.dundas.co.uk/