Компанія SCOTS, яка займається зарядкою електромобілів, має намір активізувати свою діяльність після отримання підтримки інвестиційного банку.

Trojan Power розширить свою діяльність і штат співробітників після отримання підтримки у розмірі 9 млн. фунтів стерлінгів від Шотландського національного інвестиційного банку (SNIB).

Підприємство з Абердіна спеціалізується на зарядних станціях для транспортних засобів, які усувають необхідність у будь-якій придорожній інфраструктурі, що заважає, і звільняють тротуар від безладу.

Є надія, що зручність системи зробить зарядку електромобілів доступною та доступною кожному.

Ян Маккензі (Trojan Power) та Нікола Дуглас (SNIB) з однією з точок прямої зарядки Trojan Power.

Інвестиції, спрямовані на підтримку стійких технологій, розроблених у Шотландії, відповідають місії Банку із забезпечення справедливого переходу до нульового рівня викидів до 2045 року.

Це зростання капіталу підтримує масштабування, в результаті якого до кінця наступного року буде встановлено понад 2000 точок заряджання, а робоча сила Trojan значно збільшиться.

Це фінансування ґрунтується на інвестиційній підтримці на ранній стадії, отриманій від низки інвесторів, включаючи Scottish Enterprise.

Ян Маккензі, генеральний директор Trojan Power, сказав: «Ми звернулися до Банку, тому що ми маємо чітке узгодження місій, і ми розглядаємо їх як довгострокових партнерів на нашому шляху.

Наша система зарядки розроблена спеціально для того, щоб допомогти прискорити шлях до нульового результату, зробивши точки зарядки електромобілів більш доступними.

«Ми хочемо, щоб перехід на електромобілі був для всіх, а не лише для тих, хто має дорогу.

«Банк був поруч із нами у критичний момент, коли ми починаємо отримувати великі замовлення.

«Ці інвестиції дозволять нам ще більше комерціалізувати нашу технологію та збільшити наші виробничі потужності».

В даний час у Великій Британії 10 мільйонів людей паркуються на вулиці, не мають доступу до зарядки електромобілів і можуть залишитися поза увагою через переход на електромобілі.

Рішення Trojan для заряджання електромобілів надає покупцям штир, який з’єднує їхній автомобіль з плоскою зарядною точкою на вулиці.

Точки зарядки або індивідуально підключаються безпосередньо до домашнього електропостачання людей, або можуть харчуватися по підземним каналам від електрошаф, розташованих на відстані до 100 метрів.

Ці шафи можуть подавати живлення на 15 точок заряджання одночасно.

Інвестиції банку дозволять Trojan і надалі комерціалізувати свої технології та розширювати бізнес.

Піднявши технологію на новий рівень, компанія зменшить розміри шаф, знизить витрати та запропонує клієнтам ширший спектр варіантів заряджання.

Нікола Дуглас, виконавчий директор SNIB, сказала: «Ми раді підтримати Trojan зі своїми значними планами розширення.

“Інфраструктура електромобілів є життєво важливим елементом переходу на електромобілі.

Банк підтримує концепцію Trojan щодо надання зарядної інфраструктури, доступної для всіх, незалежно від типу власності, в якій ви живете.

«Я був дуже вражений прагненням і рішучістю команди Trojan і з нетерпінням чекаю на можливість попрацювати з ними і побачити реалізацію їхніх планів зростання».

У липні 2021 року Банк інвестував 2 мільйони фунтів стерлінгів у компанію Forev, яка володіє та керує мережею зарядки електромобілів.

Trojan Power та Forev працюють у різних сегментах ринку, який продовжує демонструвати зростання попиту на електромобілі.