MARKS and Spencer зазнали різкої критики за імпорт картоплі з Ізраїлю та «непідтримку британських фермерів».

Нік Харролд, фермер з Норфолка, вчора розкритикував гіганта роздрібної торгівлі після того, як помітив, що деякі з їхньої картоплі Maris Piper прибули з більш ніж 3000 миль.

37-річний чоловік звернувся до соціальних мереж, щоб відзначити рітейлера на шматочку картоплі, запитавши: «Що не так з British Piper?»

Нік Харрольд опублікував у Твіттері фотографію картоплі Maris Piper у своєму місцевому магазині M&S у Норфолку. 1 кредит

Він пояснив, як зараз борються фермери у Великій Британії, і звинуватив їх у тому, що вони не виконують своїх контрактів.

Пост був зустрінутий підтримкою сотень користувачів соціальних мереж, деякі з яких вказали на негативний вплив літаючих культур по всьому світу на довкілля.

Нік, представник другого покоління сімейного фермерського бізнесу EFHarrold, написав: Що не так з British Piper @marksandspencer???

«Картопляні фермери борються за пересування, ви боретеся за пересування, у вас прострочені контракти, і ви імпортуєте продукцію з іншого кінця світу. Дякую!!!.”

Пост зібрав понад 900 лайків, понад 200 ретвітів та десятки коментарів від користувачів Twitter.

Крістін Вільямс сказала: «Не перестаю мене дивувати. Настав час зеленникам повертатися.

Де ми можемо купити рівно стільки, скільки нам потрібно, менше відходів і люди, які живуть одні, можуть купувати свіжі продукти.

«Ми також можемо купувати більше на місці і скорочувати всі ці вуглецеві відходи, що змінюють клімат.

“Поверніть нашу головну вулицю”.

Емір Лін сказав: «Абсолютно жахливо!

«Як вони доставляються авіаперевезеннями? #фудмілі

«І всі ці «розмови» про те, щоб стати «чистим банкрутом».

Дональд Маклауд сказав: «Це не просто Maris Piper… це M&S Maris Piper… це ізраїльська картопля… більше вуглецевого сліду, ніж літр молока, за який вони лають британських фермерів.

«Не те, щоб я казав, що вони дволикі… просто більше циферблатів, ніж годинник на ратуші».

Рей Пайп сказав: “Ганьба вам, M&S #supportbritishfarmers”.

Однак Карен Сміт сказала: «Фермери, які борються цього літа через спеку, щоб вирощувати, збирають досить якісну продукцію для всіх магазинів.

«Так, є деякі продукти від британських виробників, але їх недостатньо для забезпечення кількості, яка зазвичай постачається.
«Необхідно імпортувати, щоби компенсувати різницю. Хоч би який був супермаркет».

А Вільям Берджесс сказав: “Чесно кажучи, вони б уклали контракт 12 місяців тому”.

EFHarrold Ltd – це сімейний агробізнес, який існує вже понад 50 років і займається вирощуванням різних культур, включаючи картоплю, пшеницю та боби.

Користувачі Twitter закликали компанії купувати на місці, щоб уникнути непотрібних вуглецевих відходів. кредит: CMWilliams236

В результаті Brexit британська сільськогосподарська промисловість досягла рекордно низького рівня через дефіцит робочої сили і зростання виробничих витрат.

Через це супермаркети, такі як Marks and Spencer, почали імпортувати більше продукції за кордон, зазвичай, за набагато нижчою ціною.

Місцеві фермери розповіли про те, як сильно вони щосили намагаються звести кінці з кінцями, а деяким загрожує банкрутство.

Марки та Спенсер заявляють на своєму веб-сайті, що 80% їхньої продукції виробляється у Великій Британії.