Дикий Захід приїжджає до Единбурзького будинку для людей похилого віку для тематичних денних веселощів.

ЛЮБІЛЬНІ МУЗИКУ пенсіонери з единбурзького будинку для літніх людей пригостилися тематичним днем, присвяченим закінченню літа виступом місцевих музикантів.

Команда, віддана способу життя в Cramond Residence, одягла свої ковбойські чоботи та організувала вечірку у стилі кантрі-вестерн, на якій мешканці будинку насолоджувалися тематичними танцями, закусками та музикою, люб’язно наданою місцевими гітаристами.

На обід у меню було барбекю та трохи літнього пуншу, а заходи включали конгу та традиційні лінійні танці.

Елісон Ньютон, операційний менеджер будинку з 74 спальнями, сказала: «Це був перший раз, коли ми приймали гостей, і він безперечно не буде останнім! Всі учасники приємно провели день і було дуже приємно бачити стільки щасливих осіб.

«Було чудово, що місцеві музиканти виконують класику кантрі різних десятиліть, стимулюючи жителів до музики, допомагаючи їм згадувати та спілкуватися з іншими.

«Ми повинні сказати велике спасибі команді за способом життя, яка справді зробила все можливе із запланованими заходами та екскурсіями, щоб залучити мешканців за останні кілька місяців.

«Жителям сподобалося брати участь у традиційних сільських танцях, і було навіть приємно бачити, як деякі відвідувачі одягли ковбойські капелюхи та картаті сорочки».

Резиденція створює середовище, яке гарантує, що жителі продовжують жити цікавим та повноцінним життям, а їхні потреби лежать в основі всіх операцій. Індивідуальна програма заходів поєднує в собі життя в розкішному готелі з відчуттям обнадійливого перебування у власному будинку.

Елісон продовжила: «Після кількох неспокійних років команда справді старанно працювала над складанням насиченого календаря подій, щоб повністю взаємодіяти з жителями та доставляти їм почуття радості. Щоб відсвяткувати чудове літо, здавалося правильним завершити серпень вечіркою».

Cramond Residence пропонує високоякісний догляд для 74 мешканців, пропонуючи концепцію проживання невеликими групами в дев’яти будинках, де всі жителі користуються винятковим набором зручностей та заходів, смачною їжею та індивідуальним відходом від висококваліфікованої команди.

Ціни у будинку починаються від 1950 фунтів стерлінгів на тиждень. Щоб дізнатися більше про Cramond Residence, відвідайте: cramondresidence.co.uk/ або зв’яжіться з нами [email protected].