БУХГАЛТЕРСЬКА фірма використовувала період розширення, щоб інвестувати у новий енергоефективний офіс.

Фахівець із податків Douglas Dwelling & Co скористалася створенням нової бази в Ховіку, Шотландія, як можливість тісно співпрацювати з Zero Waste Scotland (ZWS) та визначити низку заходів щодо скорочення викидів вуглецю.

Тепер боси фірми кажуть, що проект не лише підкреслює її прихильність до зміцнення своєї екологічної репутації, але й дає життєво важливий досвід, який можна передати своїм клієнтам.

Шеріл Маколей, один із шести директорів фірми, сказала: «Це був ідеальний проект для нас, тому що ми повинні були чинити правильно, а також давати нам можливість підрахувати деякі цифри.

Новий офіс фірми у Хавіку пройшов оцінку енергоефективності ZWS.

«Zero Waste Scotland дала нам кілька блискучих порад щодо значного скорочення нашого вуглецевого сліду.

«Як бухгалтери, ми провели криміналістичну перевірку доступних грантів та безвідсоткових кредитів, щоб допомогти у цьому.

«Ми були раді, що все це має такий здоровий фінансовий сенс, а це означає, що ми можемо буквально зробити свій внесок у боротьбу зі зміною клімату, а також зробити дуже розумні інвестиції у бізнес. Тепер це порада з перших рук, якою ми поділимося з нашими клієнтами.

“Як фірма, чий хліб з маслом консультує клієнтів про те, як підвищити рентабельність, ми, безумовно, рекомендуємо нашим клієнтам співпрацювати з ZWS, щоб визначити, як вони можуть зменшити свій вплив на навколишнє середовище”.

Фірма, що складається з 70 осіб, відкрила свій новий офіс в Олівер-Плейс в Хавіку, де можуть розміститися до 24 співробітників, щоб скоротити кількість поїздок на роботу членів команди, які раніше їздили до штаб-квартири Келсо. ZWS провела оцінку енергоефективності нових приміщень.

Спеціалісти ZWS рекомендували встановити спеціалізовану систему кондиціювання та механічної вентиляції із системою рекуперації тепла, а також замінити традиційне освітлення на високоефективні світлодіоди.

Водночас ці кроки забезпечують скорочення викидів вуглекислого газу в офісі на 67%, заощаджуючи 4455 кВтг енергії та видаляючи 5,4 тонни викидів CO2e, що еквівалентно середньому пробігу автомобіля у 19 097 миль на рік.

У той час, як нові заходи зажадали інвестицій у розмірі 41 000 фунтів стерлінгів, ці зміни принесуть щорічну економію коштів у розмірі 3 900 фунтів стерлінгів.

Компанія Douglas Dwelling & Co скористалася безвідсотковою схемою кредитування малого та середнього бізнесу, яку підтримує уряд Шотландії, а також пропонує варіанти кешбеку.

Шеріл додала: «Відмінно, що уряд допомагає підприємствам зробити такий важливий перехід.

“Ми сподіваємося, що за допомогою варіантів кешбеку за кредитною схемою нові заходи окупляться протягом восьми років, що допоможе полегшити наш перехід до нульового чистого прибутку”.

Бухгалтерська фірма, яка також має офіси в Келсо, Единбурзі, Хаддінгтоні, Селкірку, Мелроузі, Пенріті та Алнвіку, каже, що капіталовкладення та переїзд у набагато більш просторі приміщення в Ховіку підкреслюють її прихильність до ділової спільноти Borders.

Тепер він розглядатиме можливі варіанти покращення в інших відділеннях.

Шеріл сказав: «Різке скорочення викидів та економія фінансових коштів завдяки двом досить простим заходам дуже примітні, і ми розглянемо, як ми можемо внести аналогічні зміни до нашої нерухомості за кордоном».

Новий офіс Hawick також може похвалитися зручностями, які допоможуть покращити самопочуття співробітників, з робочими місцями відкритого планування, кафе для більш неформальних зустрічей та навчальних занять та покращеною вентиляцією.