Витривалий шотландський бігун зумів зайняти четверте місце в виснажливій гонці вгору і вниз Бен-Невісом, незважаючи на те, що він був весь у крові після того, як камінь розколов йому голову.

Каллуму Фрейзеру знадобилося сім швів після того, як у суботу з найвищої гори Шотландії відірвався шматок уламків і вдарив його по потилиці.

26-річний спортсмен із Форт-Уільяма, Шотландське нагір’я, вже пробіг більшу частину 14-кілометрової гонки і повертався назад, коли інцидент на мить зупинив його.

Каллум Фрейзер був вражений каменем, але все ж таки фінішував четвертим у гонці Бен-Невіс. Кредит: Джон Онейл

Не злякавшись і прагнучи завершити гонку, адреналін Каллума взяв гору, і він посів четверте місце з більш ніж 350 бігунів, які брали участь у щорічній гонці Бен-Невіс.

Цілеспрямованому інженеру знадобилася лише одна година та сорок одна хвилина, щоб завершити гонку, а на спуск пішло всього 30 хвилин.

На драматичних кадрах видно, як Каллум весь у крові на обличчі, шиї та на біговому жилеті Lochaber.

Виступаючи сьогодні, він сказав: Думаю, я насправді збив камінь, коли пробігав мимо, а потім обігнав його на спуску.

«Він набрав швидкість і вдарив мене по потилиці.

«Я вже був на півдорозі вниз схилом і подумав, що можу або пройти звідси пішки, або продовжувати бігти, тому я продовжував бігти.

«Я насправді не відчував цього в той час, адреналін підтримував мене, але я отримував багато кумедних поглядів від людей на шляху вниз.

«Щойно гонка закінчилася, я вирушив до медичного намету, а потім був доставлений до лікарні Белфорда у Форт-Уїльямі, де мені наклали сім швів.

«У моїй голові я просто думав, що зробив більшу частину роботи, тому не було жодних шансів, що я зупинюся.

«Це був мій найкращий результат – зайняти четверте місце у шостий гонці, і я стовідсотково повернуся наступного року. Мене це анітрохи не бентежить».

Каллум після гонки
Каллум після гонки у медичному наметі. Кредит: Каллум Фрейзер

Команда рятувальників у горах Лохабер учора розмістила фотографії Каллума на Fb, написавши: «Тут не потрібна допомога LMRT, лише справжня витримка та рішучість Лочабера, вітаємо Каллума Фрейзера з фінішем четвертим на вихідні після близького.

«Молодці всі бігуни, які завершили гонку Бен-Невіс, та Фінлі, який знову здобув перемогу, оскільки Лочабер домінував у результатах».

Пост зібрав понад 1500 лайків та коментарів від вражених користувачів соціальних мереж, які назвали Каллума хардкорним за завершення перегонів у крові.

Павло Цимбаліста сказав: «Сподіваюся, ви випили кілька пінтів після святкування цієї битви, я б сказав, досить епічний бойовий шрам.

«Моя мама мало не зомліла, коли побачила тебе на фініші».

Вікі Тейлор сказала: “Він справжня легенда”.

Стюарт Андерсон сказав: “Проста рана на тілі, інші спортсмени, особливо футболісти, могли б багато чого навчитися у цих справжніх спортсменів, витримці та рішучості”.

Ельма Макіннес сказала: «Молодець, Каллум, схоже, ніщо не завадить тобі закінчити».

Лі Кіннерд сказав: «Це справді хардкор, легенда».

Гонка Бен-Невіс – це щорічний захід, в якому захоплені ентузіасти піднімаються на найвищу гору Сполученого Королівства, перш ніж знову рушити вниз.

Перший захід на горі висотою 4413 футів відбувся 1895 року.