Компанія Associates Authorized завершила угоду щодо придбання найбільшої юридичної фірми Східного Лотіана Backyard Stirling Burnet.

Процвітаюча сучасна юридична практика Associates Authorized придбала найбільшу фірму адвокатів та агентів з нерухомості у Східному Лотіані.

Придбання Backyard Stirling Burnet, широко відомого як GSB, створює бізнес із річним оборотом понад 7 мільйонів фунтів стерлінгів та 60 співробітниками у шести офісах по всій Шотландії. Це дає штаб-квартирі Associates Authorized зі штаб-квартирою Глазго важливу платформу для створення однієї з найбільших спеціалізованих фірм по роботі з приватними клієнтами в Шотландії.

Як найбільша та одна із найстаріших юридичних фірм у Східному Лотіані, назва Backyard Stirling Burnet буде збережена, але вона стане частиною мережі Associates Authorized.

Тим не менш, швидкі інвестиції в команду з 22 співробітників компанії East Lothian, що працюють у чотирьох офісах у Данбарі, Хаддінгтоні, Норт-Бервіку та Траненті, підкріплять плани з подвоєння чисельності персоналу та обороту за три роки.

Тоні О’Меллі, керуючий партнер Associates Authorized, сказав: «GSB — чудовий бізнес із блискучою репутацією, чудовими людьми та неперевершеною присутністю у Східному Лотіані. Ми відновимо GSB на місцевому ринку, інвестуючи в його співробітників, інфраструктуру та бренд.

«Це найбільша юридична практика в окрузі по площі та чисельності персоналу, але, можливо, в останні роки вона втратила частку ринку. Наша мета – повернути його на карту, пропонуючи послуги преміум-класу за розумною ціною. Це наш першорядний пріоритет, і для досягнення цієї мети нам потрібно набирати співробітників».

У той час як Backyard, Stirling and Burnet найбільш відома своїм агентством нерухомості, виконавчими роботами та передачею прав власності, пріоритетом буде розкриття потенціалу всієї команди приватних клієнтів, включаючи сімейне право та здачу в оренду.

Компанія Associates Authorized вже пропонує клієнтам пряме виконання заповітів та довіреностей через сервіс By Your Aspect, який отримав нагороду British Wills and Probate Awards 2021 у номінації «Найкраще використання маркетингу та соціальних мереж».

Придбання також дозволить Associates Authorized досліджувати додаткові юридичні послуги для споживачів, особливо у сфері передачі прав власності та перезакладання. Зі своєї штаб-квартири в Глазго та ще одного офісу в Единбурзі він уже надає послуги у сфері тілесних ушкоджень та медичної недбалості.

Пан О’Меллі, який заснував бренд Associates Authorized у 2016 році, радий тому, що директори GSB Алан Борроуман, Анджела Крейг та Ян Філп залишаться у фірмі як мінімум на рік. Нові посади консультантів дозволять їм зосередитися на роботі, яка їм подобається, та покращити баланс між роботою та особистим життям.

Алан Борроуман додав: «Ми також хотіли б від щирого серця подякувати нашим постійним клієнтам за їх постійну підтримку і запевнити їх у тому, що це злиття означатиме, що Backyard Stirling Burnet, як і раніше, буде провідною юридичною особою тут, у Східному Лотіані. Справді, ставши частиною мережі Associates Authorized наш спектр юридичних послуг для клієнтів стане ще більш спеціалізованим і доступним.

«Це правильна угода у потрібний час, і вона буде відмінною для відданої та працьовитої команди, яку ми створили у GSB протягом багатьох років. Як директора це дуже важливо для нас, і ми в захваті від довгострокових планів і перспектив бізнесу, а також від тієї ролі, яку ми граємо в суспільстві».