БІЛЬШЕ 6000 відвідувачів провели день відкритих дверей на фермі Макі в Абердінширі, де було зібрано кошти для трьох благодійних організацій.

Найбільший виробник морозива в Шотландії відчинив свої двері на молочній фермі Westertown неподалік Ротінормана на заході, організованому Королівським північним сільськогосподарським товариством (RNAS).

Сім’ї з усього північного сходу змогли насолодитися екскурсією з гідом на тракторі та причепі, поспостерігати за стрижкою овець у дії, дізнатися, як доять молочну череду голштинської породи, а також отримати уявлення про підприємства Mackie з виробництва морозива та шоколаду.

Випробування вівчарок, демонстрація техніки, екскурсія дендрарієм, оцінка запасів, фермерський ринок, демонстрація м’яса та кулінарії, а також демонстрація відновлюваних джерел енергії за участю вітряних турбін ферми були частиною насичених подіями вихідних.

Mackie’s продав морозива та шоколадних батончиків на суму понад 5000 фунтів стерлінгів, а всі виручені кошти були пожертвовані Muscular Dystrophy UK, Charlie Home та Maggie’s Aberdeen.

Ці кошти сприяли збору понад 14 000 фунтів стерлінгів для кожної благодійної організації та понад 42 000 фунтів стерлінгів загалом, включаючи пожертвування та продаж квитків.

Ініціатива Royal Northern Countryside Initiative спрямована на популяризацію сільського господарства та сільської місцевості серед широкої публіки.

У понеділок після дня відкритих дверей було організовано екскурсію для приблизно 400 школярів з міста Абердін та графства Шир, щоб розповісти наступному поколінню про методи ведення сільського господарства.

Мак Макі, доктор медицини в Mackie’s of Scotland, сказав: «Ми були раді вітати так багато людей у ​​Вестертауні та підтримати RNAS у просуванні розуміння та участі в тому, що відбувається щодня на фермах усіх видів по всій Великій Британії.

«Їжа та напої Шотландії відомі у всьому світі. Ми раді зіграти свою роль у цьому, максимально використовуючи землю та природні ресурси, що знаходяться у нашому розпорядженні, для виробництва, транспортування та експорту нашого морозива та шоколадних виробів у Великій Британії та за кордон.

«Важливо, щоб молоде покоління могло дізнатися про цей процес».

Луїза Матч, директор RNAS та організатор заходу, сказала, що хотіла б: «віддати належне величезному внеску Mac Mackie, команди Mackie та всіх, хто брав участь в організації та підтримці заходу.

«Щедрість усіх волонтерів та спонсорів була неймовірною, особливо головних спонсорів Lely Kilmarnock Middle та NatureScot».

Вона додала: «Багато добровольців зібралося разом, щоб допомогти нам у нашій меті навчання у сільській місцевості, і позитивні відгуки, які ми отримали від відвідувачів заходу, надзвичайно корисні».

Вестертаун – це ферма площею 1600 акрів, яка виробляє відновлювану енергію та вирощує сільськогосподарські культури, щоб прогодувати стадо із приблизно 300 дійних корів чорно-білої голштинської породи.

З 1986 року свіже молоко та вершки від його стада використовуються для виробництва відзначеного нагородами асортименту улюблених смаків морозива.

Бренд Aberdeenshire є найбільш продаваним виробником морозива на північ від кордону і нещодавно був названий одним із п’яти найбільших продуктових брендів Шотландії.