Відео, що шокує, показує, як молодята кидають каміння і цеглу в двигуни у дворі автосалону, «завдавши збитків на суму понад 4000 фунтів стерлінгів за секунди».

Група головорізів була знята камерою відеоспостереження під час безглуздого нападу на автомобілі Davies Automobile Gross sales в Уоррінгтоні, графство Чешир, серед білого дня два тижні тому.

Власник Марк Девіс стверджує, що гурт складався з молоді та націлився на Mercedes Benz CLA, BMW 1 серії та Vauxhall Crossland X.

На кадрах видно, як група з трьох хуліганів стоїть трохи далі тротуаром, вичікуючи, перш ніж підійти до машин.

Одягнені в чорні толстовки і маски, вони потім йдуть дорогою, прямуючи до дилерського центру, де їх зняли кидаючи каміння і цеглини в машини та вітрини магазинів.

Запустивши каміння у бік магазину, один із трьох вирішує застрибнути на одну з машин, перш ніж наступити на її лобове скло.

Потім троє молодих людей швидко залишають місце події і тікають дорогою, перш ніж кліп закінчується.

Поділившись відео у Fb минулого тижня, Марк написав: «Нагорода за інформацію, яка веде до засудження.

«У суботу ввечері близько 17.30 ясним вечором троє молодих людей у ​​темних худорлявих масках напали на автосалон Davies Automobile Gross sales і автомобілі, розташовані на Педгейт-лейн.

«Це дуже жваве перехрестя, і хтось має знати цих ідіотів, вони втекли на цвинтарі навпроти і перестрибнули через стіну на Хелсбі-стріт, що знаходиться навпроти гаража Ессо на Манчестер-роуд.

«Це неспровокований напад, і спільнота не повинна його терпіти.

«Це другий напад на вживані автомобілі в Уоррінгтоні, який був скоєний 10 днів раніше. Це твій син? Нагорода за інформацію».

З того часу кліп був розміщений у соціальних мережах у спробі знайти головорізів, зібравши понад 40 000 переглядів та коментарів від шокованих глядачів.

Один сказав: «Батьки мають бути дуже горді».

Інший написав: «Те, чим вони ніколи не володітимуть. Нині потрібні навчальні табори».

Третій додав: “Нам потрібні навчальні табори”.

Було видно, як троє хлопчаків кидали каміння у бік дилерського центру.

Виступаючи сьогодні, Марк сказав: «На наших камерах відеоспостереження можна було побачити трьох молодих людей, які проходять повз виставкову залу, вони залишилися на розі, чекаючи перерви в русі.

«Коли рух припинився, вони здійснили напад на гараж, закидавши його камінням та цеглою, одним із яких застрибнув на машину.

«У вікно виставкової зали було кинуто два камені, і вони розбилися.

«Один капот був пошкоджений цеглою, а два вітрові стекла були розбиті, загальна шкода становить близько 4000 фунтів стерлінгів.

«Це просто випадкова атака.

«Ми просто чекаємо, доки до нас повернеться поліція, відтоді ми нічого не чули.

«Неймовірно, що хтось міг зробити атаку серед білого дня на дуже жвавому перехресті в цей час дня.

«Це непоганий район, це найгірший інцидент, який у нас колись був».