Компанія SCOTS, що займається зберіганням молюсків, розширила свої існуючі приміщення завдяки підтримці бренду економічного розвитку.

InvestFife, колективний бренд, що поєднує послуги економічного розвитку Fife Council, разом із підтримкою Enterprise Gateway дозволив Todd Fish Tech розширити свої існуючі приміщення у Dalgety Bay, Fife.

Заснована чоловіком та дружиною Еріном та Кітом Тодд, компанія Todd Fish Tech займається виробництвом запатентованих стручків лобстера.

З 2015 року вони працюють у Далгеті-Бей, у них працюють сім співробітників.

Еррін та Кіт Тодд (у центрі) заснували компанію Todd Fish Tech, яка з 2015 року знаходиться в затоці Далджеті.

Почавши з одного підрозділу West Manner, Dalgety Bay, тепер вони розширилися до ще двох.

Нові підрозділи є просторим офісом, а також складом і виробничим цехом.

Вони також надають компанії Todd Fish Tech достатньо місця для зберігання безлічі спеціальних інструментів, витратних матеріалів та обладнання, переважно з Європи, які компанія використовує для виробництва своїх систем зберігання молюсків.

Завдяки своїм новим приміщенням Todd Fish Tech тепер може вирішити те, що вона вважає найбільшою проблемою для подальшого зростання — прагнення збільшити кількість співробітників на всіх рівнях роботи.

У 2021 Todd Fish Tech вдалося збільшити свій оборот на 50%, і він має намір збільшити його ще більше в 2022 році.

Еррін Тодд, директор Todd Fish Tech, сказав: «Економічний розвиток за підтримки Enterprise Gateway Fife зробив наш перехід до цих нових просторих і добре керованих підрозділів реальністю.

«Ми можемо залучити нових співробітників на різні посади, від випускників шкіл до керівних посад, знаючи, що у нас є відповідне робоче середовище для всіх.

“Ми твердо стежимо за стійкістю з метою створення стійкого промислу молюсків, і ці нові приміщення допоможуть нам у цьому”.

«Вихід із ЄС означає для нас, що багато європейських постачальників вимагають набагато більших мінімальних замовлень, ніж раніше».

“Нестача місця була справжньою перешкодою для нас у багатьох відношеннях у наших майбутніх амбіціях”, – додав Ерін.

Лін Бейлі, бізнес-консультант Enterprise Gateway Fife, надала неоціненну допомогу в тому, що було справою допомоги протягом декількох років.

«Вона дійсно розуміла наш бізнес і не поспішала, щоб визначити і надати конкретну допомогу, якої ми потребували».

Як колишній учитель, Еррін прагне надати молодим людям можливість навчання на робочому місці.

Декілька школярів, які спочатку прийшли на стажування, тепер є постійними членами команди, опановуючи нові навички.

У компанії є низка вакансій, у тому числі техніків-технологів, які підходять для людей, які звикли працювати з інструментами.

Радник Алтані Крейк, офіційний представник Ради Fife з фінансів, економіки та стратегічного планування, сказав: «Нам було приємно допомогти компанії Todd Fish Tech переїхати до більш просторого приміщення.

“Ми раді, що вони вже бачать значні переваги, прагнучи вивести свій бізнес на новий рівень”.