У вересні цього року некомерційна організація SCOTS проведе невеликий міжнародний футбольний турнір.

Кубок Націй з вуличного футболу в Шотландії має надати гравцям з проектів вуличного футболу з усього світу можливість представляти свою країну на першому невеликому турнірі.

Захід буде спрямований на те, щоб створити для гравців досвід, що «змінює життя», і проходитиме на міській площі в центрі міста Данді у вихідні з п’ятниці, 9 вересня, по неділю, 11 вересня.

За підтримки уряду Шотландії та міської ради Данді Road Soccer прагне «кинути виклик громадському сприйняттю» деяких соціальних проблем, з якими стикаються гравці, та зруйнувати стигму, щоб забезпечити якіснішу підтримку.

У вересні цього року Road Soccer Scotland прийматиме невеликий міжнародний футбольний турнір у Данді.

Крім самого турніру, на заході звучатиме жива музика, і в ньому візьме участь низка організацій, які працюють у сфері соціального впливу, щоб наголосити на силі спільноти в місті.

Девід Дьюк, засновник і генеральний директор Road Soccer Scotland, сказав: «Ми дуже раді, а також вдячні за те, що місто Данді прийме наш перший в історії Кубок Націй, оскільки ми запрошуємо наших друзів та колег із різних проектів з усього світу.

«Кубок Націй з вуличного футболу буде більшим, ніж просто футбольний захід. Це можливість для гравців представляти свою країну та отримати досвід, який змінить їхнє життя.

“Матчі будуть захоплюючими, і ми сподіваємося створити для глядачів справжню карнавальну атмосферу, підкресливши при цьому силу футболу”.

Лорд-проректор міської ради Данді Білл Кемпбелл сказав: «Це чудова новина, що Road Soccer привезе свій Кубок Націй 2022 у Данді наприкінці цього року.

«Футбол може поєднати всіх нас. Кубок Націй — нагадування про важливість інклюзивності в спорті, яку я теж хочу відстоювати.

«Це місто має славні футбольні традиції, від низового до міжнародного рівня, і я впевнений, що жителі Данді приймуть цей турнір та його гравців своїм серцем».

Оскільки по всьому світу проводяться запрошення у рамках проектів Road Soccer, Road Soccer Scotland вирішила провести свій перший в історії турнір Кубка Націй, в якому беруть участь дев’ять країн із 16 команд.

Road Soccer Scotland прийме гостьові команди з Англії, Уельсу, Північної Ірландії, Ірландії, Швеції, Франції та Кот-д’Івуару.

Road Soccer також включатиме збірну Афганістану, обрану з його програм.

Турнір пройде у форматі групового етапу за участю восьми чоловічих та восьми жіночих команд.

Турнір, що проходить протягом трьох днів на полі для чотирьох гравців, буде розділений на два окремі раунди на вибування після групового етапу, кожен матч триватиме 14 хвилин.

Road Soccer Scotland також буде використовувати свій багатоцільовий громадський центр Change Middle Dundee як село для гравців протягом усього заходу, щоб гравці могли отримати додаткову підтримку та взяти участь в освітніх заходах, а вечорами також заплановано харчування та розваги.

Цей захід буде абсолютно безкоштовним для відвідування та повністю інклюзивним для гостей різного віку.

Road Soccer із двома великими трибунами, кіосками з їжею та розважальною сценою покликаний створити незабутні враження для всіх присутніх.