Юридична фірма SCOTS зміцнила свою керівну команду безліччю нових партнерів та директорів.

Незалежна юридична фірма Anderson Strathern призначила двох нових партнерів разом із шістьма новими директорами.

Нові партнери Гері Бертон та Роббі Вілсон є провідними спеціалістами у відділах охорони здоров’я, громадських та регулюючих органів.

Гері спеціалізується на діях, пов’язаних із тілесними ушкодженнями, та очолює відділ катастрофічних травм.

(RL) Роббі Вілсон та Гері Бертон, нещодавно призначені партнери Anderson Strathern, разом із Брюсом Фаркуаром, головою Anderson Strathern.

Він акредитований як фахівець Юридичного товариства Шотландії в галузі регулювання законодавства про професійну етику і фігурує у гучних нормативних справах у галузі навчання, догляду за хворими та соціального захисту.

Роббі очолює відділ медичної недбалості Андерсона Стратерна, який має багатомільйонне навантаження у справах про медичну недбалість в Шотландії, включаючи пологові травми, помилковий діагноз і заяви про смерть.

Він акредитований Юридичним товариством Шотландії як фахівець із медичної недбалості, а також входить до комісії, яка затверджує акредитацію інших юристів з медичної недбалості.

Голова Брюс Фаркуар сказав: «Я дуже пишаюся тим, що підтримую колег у розвитку їхньої кар’єри в Anderson Strathern.

«Їхня зразкова робота гарантує, що ми сучасна, високоефективна юридична фірма з кваліфікованими командами.

«Випадки медичної недбалості особливо важливі для фірми, тому що можливості перехресного спрямування стимулюють продуктивність та зростання в інших відділах, таких як трастова робота для команди приватних клієнтів та інвестиційні консультації для наших послуг з управління активами».

Ще шістьох юристів було призначено директорами: Елізабет МакГрегор (Комерційна нерухомість/Сільські землі та бізнес); Том Дочерті та Джилліан Мюррей (вирішення суперечок); Робін Тернбулл (зайнятість, імміграція та пенсії); Карен Крейг (Сільська земля та бізнес); Фіона Севідж, Комерційна нерухомість.

У квітні 2021 року фірма оголосила про злиття з Neil Danger Solicitor and Property Brokers, що базується на Шетландських островах.

Компанія Anderson Strathern, заснована в 1992 році, має офіси в Единбурзі, Глазго, Шетландських островах та Східному Лотіані.