Шотландія готується прийняти велику галузеву зустріч, присвячену кібербезпеці, оскільки онлайн-атаки на організації в Шотландії досягли рекордно високого рівня.

Саміт, організований CyberScotland Partnership, відкритий для всіх, незалежно від того, є частиною галузі чи ні.

Серед основних доповідачів будуть найвищий чиновник британського уряду в галузі кібербезпеки Лінді Кемерон, генеральний директор Національного центру кібербезпеки, та міністр юстиції Шотландії Кіт Браун.

Вільяр Лубі, посол Естонії у Великій Британії, розповість про кібербезпеку з міжнародної точки зору.

Джуд Маккоррі, голова CyberScotland Partnership, назвав саміт «величезним» для кіберсектора.

Раніше цього року Естонія посіла третє місце серед найбезпечніших країн у Глобальному індексі кібербезпеки.

Глядачі почують виступи провідних доповідачів кіберіндустрії, всі з яких будуть присвячені заходам, спрямованим на те, щоб організації були попереджені про потенційні загрози, могли виявляти та розуміти найпоширеніші типи кібератак та дізнаватися, як не стати жертвою.

Спікери також розкажуть про навички та гендерні прогалини у запобіганні кіберзлочинам.

Експерти з організацій-членів CyberScotland Partnership будуть доступні для демонстрації пропонованих послуг із запобігання кіберзлочинам та підтримці.

CyberScotland Partnership – це співпраця між 16 ключовими організаціями, включаючи уряд Шотландії, поліцію Шотландії та шотландський центр стійкості бізнесу.

Джуд Маккоррі, голова CyberScotland Partnership, сказав: «Цей саміт відбувається у період величезної важливості для кіберсектору.

«Цифрові атаки на організації досягли рекордного рівня у Шотландії; життєво важливо, щоб бізнес-спільнота нашої країни об’єдналася і боролася з цим безперервним лихом.

«Відповідальність за те, щоб допомогти Шотландії стати стійкою до цифрових технологій та зробити її безпечним місцем для ведення онлайн-бізнесу, лягає на всіх нас, а не лише на людей, які працюють у сфері технологій.

«Ми вітаємо всіх, хто хоче дізнатися більше про боротьбу з кіберзлочинністю, незалежно від того, чи працюють вони у державному, приватному чи третьому секторі».

Лінді Кемерон, генеральний директор Національного центру кібербезпеки, додала: «Саміт CyberScotland — це чудова можливість обмінятися ідеями, знаннями та досвідом, які нададуть шотландським підприємствам найкращі інструменти для захисту від новітніх кіберзагроз.

«З ландшафтом загроз, що постійно змінюється, життєво важливо, щоб ми могли зібратися разом і підтримати один одного, щоб випередити тих, хто намагається завдати нам шкоди.

«Я з нетерпінням чекаю на можливість поговорити з колегами-делегатами про заходи, які вони вживають, щоб у майбутньому захистити організації державного та приватного секторів Великобританії від кібератак».

Саміт CyberScotland пройде 27 жовтня у готелі Balmoral в Единбурзі та збігатиметься з Європейським тижнем кібербезпеки.

Організатори розраховують на участь до 200 осіб.