Юридична практика SCOTS придбала найбільшу фірму адвокатів та агентів з нерухомості у Східному Лотіані внаслідок амбітного злиття з компанією.

Придбання Backyard Stirling Burnet, широко відомого як GSB, створює бізнес із річним оборотом понад 7 мільйонів фунтів стерлінгів та 60 співробітниками у шести офісах по всій Шотландії.

Це дає штаб-квартирі Pals Authorized зі штаб-квартирою Глазго важливу платформу для створення однієї з найбільших спеціалізованих фірм по роботі з приватними клієнтами в Шотландії.

Як найбільша та одна із найстаріших юридичних фірм у Східному Лотіані, назва Backyard Stirling Burnet буде збережена, але вона стане частиною мережі Pals Authorized.

До Тоні О’Меллі (ліворуч) із Pals Authorized тепер приєднається у злитті директор GSB Алан Борроуман (праворуч).

Тим не менш, швидкі інвестиції в команду з 22 співробітників компанії East Lothian, що працюють у чотирьох офісах у Данбарі, Хаддінгтоні, Норт-Бервіку та Траненті, підкріплять плани з подвоєння чисельності персоналу та обороту за три роки.

Тоні О’Меллі, керуючий партнер Pals Authorized, сказав: «GSB — чудовий бізнес із блискучою репутацією, чудовими людьми та неперевершеною присутністю у Східному Лотіані.

«Ми відновимо GSB на місцевому ринку, інвестуючи у його співробітників, інфраструктуру та бренд.

«Це найбільша юридична практика в окрузі по площі та чисельності персоналу, але, можливо, в останні роки вона втратила частку ринку.

«Наша мета – повернути його на карту, пропонуючи послуги преміум-класу за справедливою ціною. Це наш першорядний пріоритет, і для досягнення цієї мети нам потрібно набирати співробітників».

У той час як Backyard, Stirling and Burnet найбільш відома своїм агентством нерухомості, виконавчими роботами та передачею прав власності, пріоритетом буде розкриття потенціалу всієї команди приватних клієнтів, включаючи сімейне право та здачу в оренду.

Придбання також дозволить Pals Authorized досліджувати додаткові юридичні послуги для споживачів, особливо у сфері передачі прав власності та перезакладання.

Пан О’Меллі, який заснував бренд Pals Authorized у 2016 році, радий тому, що директори GSB Алан Борроуман, Анджела Крейг та Ян Філп залишаться у фірмі як мінімум на рік.

Алан Борроуман додав: «Ми також хотіли б від щирого серця подякувати нашим постійним клієнтам за їх постійну підтримку і запевнити їх у тому, що це злиття означатиме, що Backyard Stirling Burnet, як і раніше, буде провідною юридичною особою тут, у Східному Лотіані.

«Справді, ставши частиною мережі Pals Authorized, наш спектр юридичних послуг для клієнтів стане ще більш спеціалізованим та доступним.

«Це правильна угода у потрібний час, і вона буде відмінною для відданої та працьовитої команди, яку ми створили у GSB протягом багатьох років.

«Як директора, це так важливо для нас, і ми у захваті від довгострокових планів та перспектив бізнесу та тієї ролі, яку ми граємо у суспільстві».