Компанія Scotmid, що займається роздрібною торгівлею Зручністю, об’єдналася з галузевою організацією Шотландії, щоб дати місцевим виробникам шанс виграти один із п’яти рекламних списків у своїх магазинах.

Рітейлер вже другий рік співпрацює зі Scotland Meals & Drink, оскільки конкуренція слідує за торішнім успіхом.

Конкурс відкритий для всіх шотландських постачальників продуктів харчування та напоїв у різних категоріях продуктів, що демонструє незмінну відданість Scotmid шотландським джерелам.

Заявки вже відкриті і відібрані продукти будуть розглянуті експертною комісією.

Кірсті Карнегі (ліворуч), керівник відділу місцевого постачання в Scotmid, похвалила “фантастичний вибір постачальників по всій країні”.

Оголошення було зроблено під час Scottish Meals & Drink Fortnight, щорічного свята шотландських продуктів, яке приймають роздрібні торговці, постачальники та підприємства готельного бізнесу по всій країні.

Компанія Scottish Meals & Drink Fortnight 2022 року, яка проходить вже 13 років, присвячена шотландським історіям, якими можна насолодитися з усієї країни.

Кірсті Карнегі, керівник відділу місцевих постачальників у Scotmid, сказала: «Місцеві джерела є надзвичайно важливими для нашого бізнесу, і для нас велика честь працювати з величезною кількістю постачальників по всій країні.

«У Шотландії справді одні з найкращих продуктів харчування та напоїв у світі, і рівень місцевих виробників продовжує зростати з року в рік.

«Ми завжди шукаємо способи збільшити нашу шотландську пропозицію, чи то національні списки, чи то гіперлокальні продукти.

«Ми раді ще раз відсвяткувати «Два тижні шотландської їжі та напоїв» запуском конкурсу Scotmid Scottish Favorites, який дозволяє нам розширювати наше портфоліо новими та інноваційними продуктами та виробниками».

П’ять продуктів-переможців будуть нагороджені рекламним слотом на три тижні у магазинах Scotmid під час торгів 2023 року.

Хелен Уоллес, менеджер з розвитку ринку Великобританії у Scotland Meals & Drink, сказала: «Ми дуже раді працювати разом зі Scotmid над реалізацією цього проекту та подальшим зміцненням нашої репутації країни їжі та напоїв.

«Для виробників дуже важливо мати доступ до роздрібних можливостей для розвитку свого бізнесу та, у свою чергу, сектора.

“Scotmid заробила блискучу репутацію за відстоювання важливості розвитку та підтримки відносин, і подібні можливості важливі для того, щоб дозволити невеликим виробникам увійти у двері”.

Заявки для виробників відкриті зараз та закриваються для заявок у понеділок, 3 жовтня.