Місцеві підприємства SCOTS отримують вигоду від присудження контрактів, пов’язаних з останньою розробкою будівельників у Файфі.

Cala Properties підкреслила своє зобов’язання щодо введення в експлуатацію місцевих послуг з низкою постачальників послуг, що беруть участь у розвитку Inchcolm Inexperienced у селі Файф в Абердурі.

Розташований недалеко від головної вулиці Абердура, Кала пропонує 63 окремі сімейні будинки з чотирма та п’ятьма спальнями та 21 недорогу нерухомість.

Компанія Realm Building, що входить до складу Purvis Group, одержала контракт на виконання всіх аспектів цивільного будівництва та земляних робіт на об’єкті, від початку проекту до його завершення.

(LR) Дейл Ламонт (старший менеджер об’єкта Inchcolm Inexperienced), Скотт Адамсон (Adamson Doorways) та Томас Морган (Realm Building).

Realm відповідає за проведення земляних робіт, дренажу, доріг, підземних споруд та складного ландшафтного дизайну, включаючи моноблоки, бордюри та роботи з покращення доріг.

Scot Tile Contracts Ltd побачить, як три майстри з Файфу працюватимуть над укладанням керамічної плитки для кожної ванної кімнати та кухні в процесі розробки.

Двері для кожного з 84 об’єктів були поставлені компанією Adamson Doorways, постачальником Glenrothes, а чорнове оздоблення кожної будівлі було виконане компанією PKS Roofs and Partitions of Kinross.

Дейл Ламонт, старший менеджер об’єкта в Cala, сказав: «Якість постачальників будівельних матеріалів, з якими ми працюємо, має першорядне значення для кожного проекту, в якому ми беремо участь, але важливим елементом є те, що ми також намагаємось взаємодіяти з місцевими підприємствами, де це можливо.

«Під час розробки Inchcolm Inexperienced нам пощастило, що ми змогли залучити низку першокласних висококваліфікованих субпідрядників з Файфа, які відповідають нашим високим стандартам, і тим самим ми підтримуємо місцеву економіку та допомагаємо підтримувати місцеві робочі місця.

“Майбутні власники будинків в Inchcolm Inexperienced будуть впевнені в тому, що придбають нерухомість, синонімічний бренду Cala, і знатимуть, що ми скоротили свій вуглецевий слід, ввівши в експлуатацію місцеві підприємства біля нашого порогу”.

Томас Морган, менеджер з будівництва Realm Building Ltd, сказав: «Це перший проект, над яким ми працювали з Cala Properties (East), і ми сподіваємося, що це стане початком довгої та успішної співпраці.

«Наша проектна група працює на об’єкті з січня і вже подолала низку складних етапів, але ми виявили, що робота з Калою була ковтком свіжого повітря, досі це була дуже корисна співпраця.

“Всі наші торговці з Файфа, і всі вони висловили своє захоплення і гордість роботою над проектом Inchcolm Inexperienced”.

Колін Патрік, директор Scot Tile Contracts Ltd, сказав: «У нас був наш перший контракт із Cala, коли ми заснували компанію 30 років тому, і відтоді вони залишаються чудовим партнером.

“Це буде перша розробка, яку Cala побудувала в Fife за більш ніж 15 років, тому, звичайно, ми раді працювати з ними над цим проектом”.

Сімейна компанія Adamson Sliding Doorways вперше співпрацює з Cala Properties.

Керуючий директор фірми Скотт Адамсон сказав: «Це був місцевий об’єкт, який ми дуже прагнули забезпечити, тому укладання контракту стало для нас фантастичним досягненням, оскільки ми прагнемо розширення.

«Сім’я є основою цього бізнесу, і Кала розумів це. З ними було дуже легко працювати, оскільки ми плануємо розпочати роботу над розробкою у вересні».

Очікується, що будівництво 21 доступного будинку, у тому числі котеджних квартир з двома спальнями та таунхаусів з трьома спальнями, допоможе зменшити нестачу житла у цьому районі.