Місцеві компанії є ключовими підрядниками Inchcolm Inexperienced.

МІСЦЕВІ підприємства у Файфі отримують вигоду від укладання контрактів, пов’язаних з останньою розробкою Cala Properties в Абердурі.

Забудовник підкреслив свою прихильність до того, щоб, де це можливо, вводити в експлуатацію місцеві служби з низкою постачальників послуг, що беруть участь у розвитку Inchcolm Inexperienced у селі Файф.

Розташований недалеко від головної вулиці Абердура, Кала пропонує 63 окремі сімейні будинки з чотирма та п’ятьма спальнями та 21 недорогу нерухомість.

Компанія Realm Building, що входить до складу Purvis Group, одержала контракт на виконання всіх аспектів цивільного будівництва та земляних робіт на об’єкті, від початку проекту до його завершення. Realm відповідає за проведення земляних робіт, дренажу, доріг, підземних споруд та складного ландшафтного дизайну, включаючи моноблоки, бордюри та роботи з покращення доріг.

Scot Tile Contracts Ltd побачить трьох торговців з Файфа, всі з яких пройшли стажування у фірмі, працюватимуть над укладанням керамічної плитки для кожної ванної кімнати та кухні в процесі розробки. А також сімейний бізнес Adamson Sliding Doorways від Glenrothes.

Двері для кожного з 84 об’єктів були поставлені компанією Adamson Doorways, постачальником Glenrothes, а чорнове оздоблення кожної будівлі було виконане компанією PKS Roofs and Partitions of Kinross.

Дейл Ламонт, старший менеджер об’єкта в Cala, сказав: «Якість постачальників будівельних матеріалів, з якими ми працюємо, має першорядне значення для кожного проекту, в якому ми беремо участь, але важливим елементом є те, що ми також намагаємось взаємодіяти з місцевими підприємствами, де це можливо.

«Під час розробки Inchcolm Inexperienced нам пощастило, що ми змогли залучити низку першокласних висококваліфікованих субпідрядників з Файфа, які відповідають нашим високим стандартам, і тим самим ми підтримуємо місцеву економіку та допомагаємо підтримувати місцеві робочі місця.

“Майбутні власники будинків в Inchcolm Inexperienced будуть впевнені в тому, що придбають нерухомість, синонімічний бренду Cala, і знатимуть, що ми скоротили свій вуглецевий слід, ввівши в експлуатацію місцеві підприємства біля нашого порогу”.

Томас Морган, менеджер з будівництва компанії Realm Building Ltd, в якій працюють 30 місцевих жителів, сказав: «Це перший проект, над яким ми працювали з Cala Properties (Схід), і ми сподіваємося, що це стане початком довгих та успішних відносин.

«Наша проектна група працює на об’єкті з січня і вже подолала низку складних етапів, але ми виявили, що робота з Калою була ковтком свіжого повітря, досі це була дуже корисна співпраця.

“Всі наші торговці з Файфа, і всі вони висловили своє захоплення і гордість роботою над проектом Inchcolm Inexperienced”.

Колін Патрік, директор Scot Tile Contracts Ltd, сказав: «У нас був наш перший контракт із Cala, коли ми заснували компанію 30 років тому, і відтоді вони залишаються чудовим партнером.

“Це буде перша розробка, яку Cala побудувала в Fife за більш ніж 15 років, тому, звичайно, ми раді працювати з ними над цим проектом”.

Сімейна компанія Adamson Sliding Doorways вперше співпрацює з Cala Properties. Керуючий директор фірми Скотт Адамсон сказав: «Це був місцевий об’єкт, який ми дуже прагнули забезпечити, тому укладання контракту стало для нас фантастичним досягненням, оскільки ми прагнемо розширення.

«Сім’я є основою цього бізнесу, і Кала розумів це. З ними було дуже легко працювати, оскільки ми плануємо розпочати роботу над розробкою у вересні».

Готель Inchcolm Inexperienced розташований за кілька хвилин ходьби від пляжу Абердур, неподалік залізничного вокзалу та місцевих шкіл. З вікон відкривається вид на абатство Інчкольм та обеліск Абердур.

Специфікація окремо стоящих і двоквартирних нових будинків Cala з чотирма і п’ятьма спальнями перевищує поточні вимоги будівельних стандартів з рядом заходів щодо скорочення викидів вуглецю та енергії, таких як забезпечення зарядки електромобілів та фотоелектричних панелей, які підключаються до нової інтелектуальної системи гарячих гарячу воду до 20%. В результаті, всі будинки Cala Properties отримають сертифікат енергоефективності з рейтингом «А».

Будівництво 21 доступного будинку, включаючи котеджі з двома спальнями та таунхауси з трьома спальнями, допоможе зменшити нестачу житла у цьому районі.

Крім того, нова забудова призведе до сплати внесків за Розділом 75 до початкової школи Абердура, створення пішохідних доріжок, оновлення ігрового обладнання Silversands та стратегічних транспортних проектів у цьому районі.

Для отримання додаткової інформації про Inchcolm Inexperienced відвідайте: https://www.cala.co.uk/homes-for-sale/scotland/fife/inchcolm-green-aberdour/