МАМА була шокована, коли дізналася, ким її дворічна дочка хоче стати, коли виросте, – цибулиною.

Рейчел Хьюз розреготалася, коли у понеділок працівники дитячого садка вручили їй фотографію Лілії, яку вони зробили в рамках завдання з пошуку роботи мрії кожної дитини.

Дитячий клас дізнався про різні професії після прочитання книги Емілі Уїнфілд Мартін «Чудові речі, якими ви будете», перш ніж їх запитали, якою буде робота їхньої мрії.

Під час батьківського дня 32-річній Рейчел із південного Лондона вручили папку з роботами її дочки, включаючи її веселу відповідь.

На звороті фотографії написано: Чудовими речами ти будеш. Два роки. Коли Лілія виросте, вона хоче бути…».

При перегортанні фотографії видно, як чарівна Лілія щасливо посміхається, а внизу надруковано її відповідь: Лук.

У понеділок Рейчел опублікувала відео про унікальну мрію своєї малечі на TikTok, написавши: «Ким моя дочка хоче стати, коли виросте».

У ролику показано, як Рейчел тримає фотографію та каже: «Я щойно переглянула пакет, який Адаму дали батьки вранці, сьогодні вранці.

«Це я збираюся підставити це. Отже, The Great Issues You Will Be – це книга, яку вони написали, щоб дізнатися, чим вони хочуть займатись, коли виростуть.

«У два роки, коли Лілія виросте, вона хоче бути…

“Цибуля.

“У всіх інших дітей будуть поліцейські, медсестри, ви знаєте нормальні речі, але ви знаєте, що вона хоче бути цибулею”.

Весільний косметолог Рейчел гордо прикріплює фотографію до свого холодильника, перш ніж кліп добігає кінця.

Рейчел зареготала, почувши відповідь дочки. Кредит: Рейчел Хьюз

З того часу кліп зібрав понад 700 000 переглядів та понад 119 000 лайків.

Тисячі здивованих глядачів залишили коментарі, аплодуючи Лілії за її відповідь, а деякі побачили глибший зміст у її виборі.

Один сказав: “Вона хоче багатошаровості”.

Інший написав: «Мені подобається, що вони не підштовхували її до правильної відповіді. Вона сказала те, що сказала.

Третій прокоментував: «Коли багато років тому нашу доньку запитали, ким вона хоче бути у дитячому садку, вона відповіла: «Лесбіянкою». Вчителі було неможливо перестати сміятися, розповідаючи нам».

Інший додав: “Уявіть обличчя вчительки, коли вона сказала це їй”.

У той час як одна людина сказала: «Я одного разу я зробив це з дітьми в дитячому садку, і один з них хотів бути тостером».

Виступаючи сьогодні, Рейчел сказала: «Це був день батьків у дитсадку, і вони дають вам невелику пачку малюнків вашої дитини та інші речі, такі як те, ким вони хотіли б бути.

«Вони дали вам невеликий звіт, і в ньому згадувалося, що Лілія сказала, що хоче бути цибулиною за кілька днів до того, як вони виконали це завдання.

«Я розмовляв з її головним працівником у розпліднику, але щоразу, коли хтось запитує, чому Лілія хоче бути цибулею, вона просто каже: «Не питайте мене, чому».

«Лілія завжди хоче бути цибулею, але має молодший брат, і я запитав її, ким він буде, і вона сказала, що картоплею.

Рейчел додала: “Спочатку я зробила відео тільки для сім’ї, але потім вони запропонували розмістити його в Інтернеті, і було дуже приємно прочитати всі коментарі інших людей про їхній досвід”.