Важлива віха для компанії Emblation, що займається технологіями охорони здоров’я, у міру прискорення глобального зростання

Старап, що розвивається в галузі медичних технологій, досяг важливої ​​віхи після завершення 200 000 процедур за допомогою свого інноваційного мікрохвильового пристрою для лікування поширених проблем зі шкірою.

Вражаюче зростання Emblation, що базується в Шотландії, підкріплюється тим, що майже половина процедур проводилася за межами Великобританії, оскільки фірма прагне глобального розширення.

Джонатан Вільямсон, головний комерційний директор, сказав, що успіх пристрою Swift® фірми, що використовує мікрохвильову технологію для лікування найпоширеніших проблем зі шкірою, продемонстрував, чому компанія нещодавно виграла восьмизначну інвестиційну угоду.

Він додав: «Коли наші засновники розробляли цю технологію, вони знали, що вигадали щось особливе — тепер ми справді починаємо бачити плоди цієї нововведення.

«Показово, що ми досягли цієї віхи, незважаючи на те, що Swift® було запущено лише у 2016 році. Ми все ще перебуваємо в режимі запуску, тому досягти таких рівнів на зрілому ринку з абсолютно новою обробкою це щось важливе. надзвичайно пишатися.

«Також примітно, що ми досягли цієї важливої ​​віхи, незважаючи на безліч проблем, спричинених пандемією. Це справді свідчення клінік, які вклали кошти у наші технології, та прихильності, яку вони виявляють до надання кращих нових методів лікування своїм пацієнтам».

Кількість процедур, проведених за допомогою пристроїв Swift, перевищила позначку 200 000. У зв’язку з тим, що мережа дистриб’юторів Swift зростає по всьому світу, це число розподілено по кількох ринках, включаючи Великобританію, Австралію, Канаду та США.

Фірма також вперше закріпилася на європейському ринку завдяки угоді, укладеній раніше цього року з шановною мюнхенською фірмою, яка розповсюджує спеціалізоване медичне обладнання в Німеччині та Австрії.

Джонатан додав: «Хоча це чудові новини для Emblation, ми ніколи не втрачаємо на увазі той факт, що найважливіші люди на цій картині — це пацієнти. На щастя, що більше процедур ми проводимо, то ясніше стає, що Swift дає видатні результати».

Портативна мікрохвильова технологія дозволяє медичним фахівцям усувати стійкі звичайні та підошовні бородавки (бородавки) за допомогою простої мікрохвильової обробки та набула широкого визнання як у медичній, так і в технологічній сфері.

В результаті він пропонується майже в 1000 клініках по всьому світу, де більше 2000 клініцистів пройшли навчання використанню Swift.

Джонатан сказав: «Ми знаємо, що як тільки ортопеди, дерматологи та інші лікарі починають використовувати Swift, він швидко стає безцінною та прибутковою частиною їхнього бізнесу, тому що він швидкий, простий у використанні та дуже ефективний.

Тим часом Emblation також розширила свої можливості в галузі досліджень та розробок, щоб спиратися на перспективні ранні результати, які можуть призвести до прориву в лікуванні раку шкіри та передракових станів.

Компанія Emblation була заснована Гері Білом та Еймоном МакЕрліном, які познайомилися під час навчання в аспірантурі Единбурзького університету. У 2016 році пара запустила Swift як радикально нове лікування в ділянці подіатрії.

Метою фірми є створення більш доступних, надійних та компактних медичних мікрохвильових систем, які можна було б використовувати в дерматології та ортопедії для подолання недоліків традиційних методів лікування уражень шкіри.

У травні 2021 року фірма отримала великі інвестиції другого раунду від лондонських спеціалізованих інвесторів у галузі охорони здоров’я Apposite Capital. Це восьмизначне вливання капіталу вже призвело до зростання чисельності персоналу більш ніж на 50% і очікується, що чисельність персоналу знову подвоїться протягом наступних 18 місяців.

Компанія, що базується в Центральній Шотландії, в даний час облаштовує нову спеціально побудовану штаб-квартиру площею 20 000 кв. футів у бізнес-парку Fortress на тлі ідилічного замку Стірлінг, який має відкритися наприкінці цього року.