Відео, що шокує, показує, як безрозсудний водій «Мерседес-Бенц» ударяє по гальмах і неодноразово блокує вантажівку від обгону на жвавій автомагістралі.

Водій вантажівки Ден Пітерс зняв на відео небезпечний момент, коли минулого тижня на нього напав небезпечний водій на M25 у Дартфорді, графство Кент.

У кліпі показаний сріблястий Mercedes-Benz на лівій стороні дороги перед вантажним автомобілем 36-річного Дена.

Потім Ден з’їжджає на праву смугу, намагаючись випередити, але змушений натиснути на гальма, коли водій хаотично ковзає перед ним, щоб зупинити його.

Ден з Аберістуїта, Уельс, повертається в лівий ряд, але потім водій Mercedes вирішує повернути праворуч посередині обох рядів, не даючи змоги здійснити обгін.

Потім пара продовжує згортати туди-сюди з кожної смуги руху, поки Ден намагається пройти, щоб продовжити свій шлях.

Якогось моменту два автомобілі зливаються на чотирисмуговій дорозі, що дає більше місця для проїзду транспортних засобів.

Проте водій Mercedes-Benz знову скористався можливістю, щоб знову вдарити по гальмах прямо перед вантажівкою HGV, внаслідок чого Ден повернув на іншу смугу руху, щоб уникнути зіткнення.

Це продовжується вздовж жвавої автомагістралі, поки сірий транзитний фургон не намагається допомогти Дену, виїжджаючи на середню смугу та дозволяючи вантажівці поїхати.

Ден сказав, що небезпечний водій продовжував переслідувати його більше семи хвилин і подавав йому знак зупинитися, перш ніж нарешті здався і поїхав.

Пізніше того ж дня відео було розміщено на Fb, де з того часу воно набрало понад 920 000 переглядів та тисячі коментарів від шокованих користувачів соціальних мереж.

Мейсі Меган Йорк сказала: «Дорожня лють, яка, мабуть, сталася. Молодець, що не зупиняєшся посеред дороги і не віддаєш частину свого розуму, типу якого хріну».

Майк Браун Спайк сказав: «Цей хлопець напевно повинен втратити ліцензію».

Водій «Мерседеса» намагався зупинити вантажівку, що проїжджала повз. Кредит: Ден Пітерс

Марк Емлін Семюелс сказав: «Водій Merc – справжній інструмент.

«Водій вантажівки дуже терпляча людина, я не думаю, що змогла б стримуватися так довго.

«Я відштовхнув би машину і продовжив свою роботу».

Елейн Ховард сказала: “Який повний шахрай, молодець, сподіваюся, поліція здійснить йому візит”.

Виступаючи сьогодні, Ден сказав: «Ця ділянка дороги і в найкращі часи була справді поганою.

«Я вийшов із проммайданчика, а там просто пробка, безкоштовно для всіх.

«Дорога зливалася, я пропустив кілька машин, а потім настала моя черга зливатися.

«Він був за мною, і йому це не сподобалося, і він спробував схопити мене, але йому не вистачило місця.

«Я не знав, коли це закінчиться.

«Якогось моменту, коли він зупинився поряд зі мною, він замахнувся на мене кухонним ножем.

«Після того, як я вимкнув камеру, він проїхав біля милі дорогою і перейшов дві смуги, щоб кинути щось у вантажівку, потім повернувся до своєї машини і знову зупинив мене.

«Я був у шоці, якщо чесно. Я за кермом сім років, і хоча ви щодня стикаєтеся з образами, зазвичай вони роблять це один чи два рази і їдуть, але він був безжальний».