Громадський фонд Kype Muir обіцяє підтримувати великі амбітні проекти

Громадський фонд, створений Banks Renewables, виділив понад чверть мільйона фунтів стерлінгів місцевим організаціям, що працюють поруч із вітряною електростанцією у Південному Ланаркширі.

Новий річний звіт показав, що 49 грантів на загальну суму 267 047 фунтів стерлінгів надані групою спільноти Kype Muir (KMCP) із коштів у розмірі 466 877 фунтів стерлінгів, внесених оператором вітряної електростанції.

Панель заохочує заявки від груп у радіусі 10 км від вітрової електростанції Kype Muir з 26 турбінами Бенкса неподалік Стратхейвена і в даний час вважається яскравим прикладом того, чого можна досягти завдяки партнерству з розробниками під керівництвом спільноти.

Під час пандемії Covid-19 фонд KMCP відіграв ключову роль, швидко відреагувавши та надавши практичну підтримку жителям та громадським групам, а також допомагаючи підтримувати роботу послуг для найбільш уразливих членів навколишньої спільноти.

KMCP безпосередньо підтримала низку потреб спільноти, від ремонту громадських будівель до відновлення суспільного мистецтва та надання рятувального кола найбільш уразливим під час пандемії Covid-19.

Благодійна організація Local weather Motion Strathaven, яка прагне підвищити стійкість та обізнаність про клімат, була створена за місяць до першого карантину через коронавірус і з того часу отримує життєво важливе фінансування через KMCP.

Артур Поттер із Local weather Motion Strathaven сказав: «Ми були зосереджені на тому, щоб зробити стійкий вибір максимально доступним для людей у ​​нашій спільноті, і було чудово отримати підтримку Banks Renewables у забезпеченні кращого та зеленішого майбутнього для нашого міста. ”

Найбільше виграли проекти в галузі охорони здоров’я та благополуччя, отримавши 177 461 фунт стерлінгів, за ними слідують проекти, пов’язані з інвалідністю та доступом (87 000 фунтів стерлінгів), а також проекти підтримки та розвитку спільноти (80 417 фунтів стерлінгів).

Інші гранти у розмірі 28 800 фунтів стерлінгів були спрямовані на підтримку проектів за участю дітей та молоді, 20 000 фунтів стерлінгів були спрямовані на допомогу людям з проблемами психічного та фізичного здоров’я, а 15 800 фунтів стерлінгів були спрямовані на підтримку літніх людей 6 та старше.

Цього року Banks Renewables пожертвував 173162 фунти стерлінгів у фонд KMCP, причому ця сума пов’язана з інфляцією, щоб гарантувати, що фонд може продовжувати ефективно служити суспільству в довгостроковій перспективі. На даний момент у 2022 році фонд KMCP надав дванадцять грантів на загальну суму 105410 фунтів стерлінгів. Це на додаток до внеску у розмірі 210 000 фунтів стерлінгів, який вітряна електростанція Banks Renewables Kype Muir щорічно вносить до Фонду відновлюваних джерел енергії Південного Ланаркширу, та внеску у розмірі 348 000 фунтів стерлінгів для підтримки LC .

Джордж Сміт, голова KMCP, сказав: «Ми пишаємося тим, що допомагаємо нашим спільнотам взяти участь у проекті Kype Muir, який допоміг нашим селам реалізувати кілька справді блискучих проектів.

«KMCP має світле майбутнє, оскільки ми переходимо до наступного розділу співпраці з місцевою владою, Banks Renewables та нашими громадськими радами».

Серед минулих бенефіціарів фонду – Lesmahagow Bowls Membership, який зміг модернізувати свої приміщення за допомогою гранту в розмірі 15 000 фунтів стерлінгів, а грант у розмірі 12 000 фунтів стерлінгів допоміг Громадській раді Сендфорда та Верхнього Ейвондейлу.

Тренувальні об’єкти у футбольному клубі Strathaven Rugby FC були значно покращені завдяки підтримці гранту у розмірі 7 500 фунтів стерлінгів, а 12 500 фунтів стерлінгів допомогли громадському центру Hope Hub у Кіркмюрхіллі встановити сенсорний сад, у якому проводитимуться заняття та семінари на відкритті.

Робін Уїнстенлі (Robin Winstanley), менеджер зі сталого розвитку та зовнішніх зв’язків у Banks Renewables, сказав: «Причини, ідеї та ідеї низової спільноти лежать в основі KMCP з моменту її заснування, і всі найбільш значущі проекти, пов’язані з партнерством, стали результатом ідеї місцевих жителів.

«Ми завжди раді чути про проекти будь-якого масштабу та підтримувати їх, і нам особливо хотілося б, щоб масштабні проекти відповідали амбіціям місцевих громад. Підтримка великомасштабних проектів займає центральне місце в тому, чого KMCP хоче досягти у майбутньому, і вже досягнуто певного прогресу у виявленні можливостей для внесення позитивних змін на місцевому рівні.

«Такі теми, як енергоефективність у громадських будівлях, покращення природи та місцевого довкілля, а також прославлення місцевої спадщини є спільними темами для обговорення, але нам потрібна допомога місцевих громад, щоб переконатися, що вони вирішуються правильно».

Фонд є частиною ініціативи Banks Renewables Connect2Renewables, в рамках якої сімейна фірма зобов’язується максимізувати економічні, соціальні та екологічні переваги всіх вітряних електростанцій у Південному Ланаркширі.

Кошти, доступні для KMCP, будуть додатково збільшені, коли Kype Muir Extension з’явиться в мережі пізніше цього року, при цьому Kype Muir і Kype Muir Extension будуть приносити користь спільноті в розмірі понад 700 000 фунтів стерлінгів щороку. У перспективі це означає, що місцеві спільноти мають можливість мати більші і ще більш амбітні проекти, що підтримуються KMCP.

Щоб прочитати копію звіту або якщо ви маєте проект, який, на вашу думку, може бути підтриманий KMCP, дізнайтеся додаткову інформацію та подробиці про те, як подати заявку, на https://www.banksgroup.co.uk/KMCP.