Житлова асоціація SCOTS розпочала будівництво низки нових будинків на сході Данді.

Для Житлової асоціації Каледонії ведуться роботи з будівництва 67 нових будинків у Данді на Балліндін-роуд на сході міста.

Остання розробка асоціації в Данді складатиметься з 43 будинків та 24 квартир, які будуть доступні для здачі в оренду або продажу з пайовою участю.

Всі будинки будуть обладнані сонячними панелями, тепловими насосами і потрійним склінням, а квартири, що здаються в оренду, також отримають акумуляторні батареї, що зробить їх дуже енергоефективними.

Новий комплекс складатиметься з 43 будинків та 24 квартир.

Плани, схвалені міською радою Данді минулого року, включають розширені садові простори, де дерева будуть вишиковуватися по периметру ділянки, і достатня кількість місць для паркування.

Проект Ballindean Highway – це партнерство між Каледонією та міською радою Данді, реалізоване за фінансової підтримки уряду Шотландії у розмірі 6,1 млн фунтів стерлінгів.

Ця ділянка продовжує інвестиції Каледонії в Данді з нещодавно завершеним проектом у Максвеллтауні, а також з двома ділянками, на кожній з яких зараз будуються 30 нових будинків на Роузбенк-стріт та Колдсайд-роуд.

Ендрю Кілпатрік, директор з активів, сказав: «Каледонія провела консультації з громадськістю щодо цих пропозицій минулого року, і за підтримки міської ради наразі ведеться робота з доставки цих нових будинків для Данді.

«Ми можемо розраховувати на допомогу в задоволенні попиту на доступне житло, і ця ділянка в Балліндіні буде привабливим місцем для життя з гарним транспортним сполученням, прилеглими супермаркетами та місцями для відпочинку».

Райан Флетчер, керуючий директор Cullross, сказав: «Було чудово знову працювати з Каледонією, щоб надати таке необхідне доступне житло в Данді.

«Ці будинки є одними з найенергоефективніших, які ми побудували, і вони зроблять свій внесок у зусилля міста зі скорочення викидів вуглецю».