Мама чотирьох дітей із Шотландії BUBBLY померла лише через два дні після того, як у неї діагностували рак.

Дженіс Кессіді Адер погано почувалася протягом кількох тижнів, тому минулого тижня пішла до лікарів, щоб здати аналізи крові.

Майстер нігтьового сервісу з Коатбриджа, Північний Ланаркшир, та її діти Іен, 22 роки, Лаура, 19 років, Логан, 11 років, і Кіан, 7 років, були вражені, дізнавшись, що має рак кісток і печінки.

Дженіс була дуже улюбленою мамою чотирьох дітей, які трагічно загинули. Кредит: Лаура Кірк

Усього через два дні після того, як вона дізналася, що хвора, 46-річна жінка померла у лікарні.

Дженіс тільки нещодавно дізналася, що вперше стане бабусею та дідусем після новин про те, що дочка Лора Кірк чекає на дитину.

Виступаючи сьогодні, Лаура сказала: «Останні кілька тижнів вона почувала себе не дуже добре, але вона пішла і здала кров, і лікарі подумали, що це могла бути жовтяниця.

«Однак минулого понеділка лікарі сказали, що це виглядає не дуже добре, і вони підозрюють, що це рак, тому у вівторок вони зробили сканування, яке підтвердило, що у мами рак печінки та кісток.

«Вони не могли зробити їй МРТ, тому що вона дійсно щосили намагалася не заснути і відповідати на запитання, вона не була в стані compos mentis.

«Лікарі сказали, що більше не можуть, і тієї ночі вона померла у лікарні.

«Я ходив до неї, і я знаю її, тому я міг сказати, що вона щось покривала цукром, але потім лікар заговорив зі мною, і я був приголомшений.

«Моя мама просто прийняла це, ми знали, що вона нездорова і їй боляче, але ми ніколи не думали, що це рак.

“Вона була добре відома і улюблена, вона була веселою і щасливою, вона не приймала жодної нісенітниці, але вона була гарною жінкою”.

Минулого четверга Лаура Кірк також опублікувала данину поваги своїй мамі у Fb, написавши: «Отже, деякі з вас уже знають, що наша прекрасна мама заснула минулої ночі після того, як, на жаль, програла битву з раком.

Дженіс та Лора
Дженіс з дочкою Лаурою на вечірці на честь народження дитини. Кредит: Лаура Кірк

«Все сталося надто швидко, але я така рада, що змогла провести з тобою час. Дякую за все, що ви зробили для мене в моєму житті, я такий вдячний.

«Тепер ти в спокої, позбулася болю і тепер відпочиваєш, ми всі так сильно любимо тебе, мамо, і ти справді вже так сумуєш, спи спокійно, мамо, ти так кохана».

У окремому пості цього тижня Лаура написала: «Весь мій світ і багато іншого, я сумую і люблю тебе всім серцем, мамо.

«Я втрачений без тебе тут, з нами, мій найкращий друг назавжди».

Син Дженіс Іен Кірк написав: «Вона була для нас яскравою зіркою, і тепер вона може стати найяскравішою зіркою на небі, щоб сяяти всім нам».

Друг сім’ї Кімберлі Хіллан минулого тижня створив сторінку GoFundMe, щоб допомогти сім’ї з будь-якими майбутніми витратами.

Вона сказала: «Як уже знають близькі родичі та друзі, Дженіс померла у середу, 31 серпня.

«Дженіс якийсь час страждала від сильного болю і, на жаль, за два дні до знаходження крил дізналася, що, на жаль, має рак.

«Дженіс дуже не вистачатиме, і ми ніколи не забудемо її.

«Дженіс, на жаль, залишила своїх чотирьох прекрасних дітей Ієна, Лору, Логана, Кіана, а також свого майбутнього онука.

«Будь ласка, тримайте їх у своїх молитвах, оскільки вони оплакують втрату своєї мами і посилають люблячі думки іншим членам сім’ї.

«Дженіс, яку я знав, і всі, мабуть, погодяться, ви почули її перш, ніж побачили, і вона мала найширшу усмішку і найдобріше серце.

«Вона зробить усе можливе, щоби допомогти всім.

«У неї був самий заразливий сміх, і вона завжди бачила в людях найкраще, спочивай зі світом. ДБНФ.

«Лети високо, мій ангел, я люблю тебе і завжди любитиму».

Щоб зробити пожертву, відвідайте: https://gofund.me/84e49682