Британський бізнес готується до нових призначень

Компанія з космічного маркетингу зі штаб-квартирою в Единбурзі оголосила про плани додати до свого списку кілька нових стартів.

AstroAgency, що постійно зростає, шукає нових співробітників, які приєднаються до його груп підтримки з маркетингу, технічних питань та зв’язків з громадськістю.

Незважаючи на те, що перші два роки торгівлі щойно завершилися, ця фірма, що спеціалізується на стратегічних комунікаціях та аналізі ринку, що займається виключно комерційним космічним сектором, нещодавно зуміла посісти 40 місце.й клієнтський проект – необхідність внутрішнього розширення.

AstroAgency шукає менеджера маркетингових проектів, який керуватиме взаємодією з певною кількістю клієнтів, працюючи разом із маркетинговою та технічною командами компанії.

Крім того, наймаються менеджери по роботі з клієнтами для підтримки менеджерів по роботі з клієнтами для досягнення високих результатів, а спеціаліст зі створення цифрового контенту працюватиме над створенням, керуванням та доставкою цифрового контенту з використанням низки методів на соціальних та онлайн-платформах.

Один технічний фахівець, якому доручено провести поглиблений аналіз ринку космічної галузі, також має посилити «секретний соус» фірми, поєднуючи маркетинговий досвід із знаннями космічної галузі, щоб спочатку визначити нові можливості отримання доходу клієнтам, перш ніж пропонувати маркетингову стратегію. визначити цільову аудиторію.

Нарешті компанія прагне призначити виконавчого помічника, який працюватиме безпосередньо з командою вищого керівництва фірми, включаючи шотландського космічного підприємця Деніела Сміта, у координації внутрішніх та зовнішніх комунікацій.

Головний операційний директор AstroAgency Дар’я Філичкіна заявляє: «Перші два роки довели нашу концепцію надання стратегічного керівництва та комунікацій компаніям, які вже працюють або прагнуть приєднатися до неймовірно швидкозростаючої, але, за загальним визнанням, нішевої комерційної космічної галузі.

«Нещодавно завершивши проекти для космічного агентства Великобританії, уряду Австралії, Ради з науково-технічних засобів, New Anglia LEP та Scottish Enterprise, ми побачили можливість також розширити нашу роботу з органами державного сектору, оскільки вони краще розуміють і потребують космічних послуг.

«Ці призначення стануть вирішальним моментом у нашій еволюції, і ми раді, що можемо найняти кількох людей за один раз. Вся команда з нетерпінням чекає на можливість попрацювати з великою кількістю нових осіб!»

Оголошення походить від фірми, яка нещодавно зміцнила свій досвід у галузі PR за рахунок придбання шановного космічного журналіста Клайва Сімпсона.

Клайв три десятиліття працював у міжнародному космічному секторі, редагуючи торгові документи у Великій Британії, Європі та США.

Разом з британським персоналом, що базується в Шотландії, Уельсі та на південному заході Англії, компанія має членів команди в європейських космічних центрах і працює по всьому галузевому ланцюжку створення вартості від виробництва та запуску супутників до подальшого аналізу даних. Серед клієнтів – космодром Прествік, Euroconsult, Commerce in Area, International Floor Intelligence та виробник електронних підсистем Alpha Information.

Менеджер з маркетингу Лара Заноні заявила: «Нам пощастило, ми розробляємо регіональні стратегії для найцікавіших та інноваційних ринків, водночас допомагаючи підвищити поінформованість про те, як можна використовувати доступ до космосу для підтримки нашого повсякденного життя.

«Це включає економічні вигоди від аналізу даних для бізнесу, передачі технологій і створення робочих місць, а також екологічні вигоди за рахунок моніторингу зміни клімату, виявлення незаконних методів рибальства або видобутку корисних копалин та відстеження видів, що зникають. Космос допомагає, допомагаючи суспільству в цілому, а також надаючи ключові послуги, якими ми користуємося щодня, від транзакцій кредитними картами та GPS до прогнозування погоди».

Заноні додав: «Основна місія AstroAgency полягає в тому, щоб змінити уявлення про космос, заснований не тільки на астронавтах та дорогих урядових місіях, на повсякденні способи, якими космічні компанії підтримують життя на Землі, наголошуючи при цьому на ролі сектора у захисті навколишнього середовища. , особливо з погляду ключових гравців. включити стійкі методи у розробку своїх технологій».

«Зрештою, ми сподіваємося, що, поділившись можливостями процвітаючого комерційного космічного сектора, ми допоможемо залучити до галузі більше підприємств та претендентів».

AstroAgency пропонує широкий спектр технічних та нетехнічних організацій підтримки у розвитку їхньої діяльності у глобальному космічному секторі. Їхнє унікальне поєднання стратегічної маркетингової підтримки, методів побудови бренду, висвітлення в космічних ЗМІ, технічних знань та вкрай важливої ​​інформації про ринок дозволило номінованій на нагороду фірмі швидко зайняти позицію лідера на цьому конкретному ринку.

Усі доступні вакансії віддалені, заявки на вакансії в даний час відкриті. Додаткову інформацію можна знайти, відвідавши сторінку персоналу AstroAgency.