Компанія з космічного маркетингу зі штаб-квартирою в ЕДІНБУРГ оголосила про плани додати до свого списку кілька нових стартів.

AstroAgency шукає нових співробітників, які приєднаються до його команд підтримки маркетингу, технічної підтримки та зв’язків із громадськістю.

Незважаючи на те, що перші два роки торгів компанія ледве перевершила свої перші два роки, фірма, що займається стратегічними комунікаціями та аналізом ринку, що займається комерційним космічним сектором, нещодавно зуміла закріпити за собою 40й клієнтський проект.

AstroAgency шукає менеджера маркетингових проектів, який керуватиме взаємодією з певною кількістю клієнтів, працюючи разом із маркетинговою та технічною командами компанії.

Крім того, наймаються менеджери по роботі з клієнтами для підтримки менеджерів по роботі з клієнтами для досягнення високих результатів, а спеціаліст зі створення цифрового контенту працюватиме над створенням, керуванням та доставкою цифрового контенту з використанням низки методів на соціальних та онлайн-платформах.

Також потрібен один технічний фахівець, якому буде доручено провести поглиблений аналіз ринку космічної галузі, що поєднує маркетинговий досвід із знаннями космічної галузі.

Нарешті компанія прагне призначити виконавчого помічника, який працюватиме безпосередньо з командою вищого керівництва фірми, включаючи шотландського космічного підприємця Деніела Сміта, у координації внутрішніх та зовнішніх комунікацій.

Головний операційний директор AstroAgency Дар’я Філичкіна каже: «Перші два роки довели нашу концепцію надання стратегічного керівництва та комунікації компаніям, які вже працюють у космічній галузі чи прагнуть приєднатися до неї.

«Нещодавно завершивши проекти для космічного агентства Великобританії, уряд Австралії [and more]ми помітили можливість також розширити нашу роботу з органами державного сектору, оскільки вони краще розуміють і потребують послуг, пов’язаних із космосом.

«Ці призначення стануть вирішальним моментом у нашій еволюції, і ми раді, що можемо найняти кілька людей за один раз».

Оголошення походить від фірми, яка нещодавно зміцнила свій досвід у галузі PR за рахунок придбання шановного космічного журналіста Клайва Сімпсона.

Клайв три десятиліття працював у міжнародному космічному секторі, редагуючи торгові документи у Великій Британії, Європі та США.

Разом з британським персоналом, що базується в Шотландії, Уельсі та на південному заході Англії, компанія має членів команди в європейських космічних центрах і працює по всьому галузевому ланцюжку створення вартості від виробництва та запуску супутників до подальшого аналізу даних.

Менеджер з маркетингу Лара Заноні заявила: «Ми перебуваємо у вдалому становищі, розробляючи регіональні стратегії для найцікавіших та інноваційних ринків, водночас допомагаючи підвищити поінформованість про те, як доступ до космосу можна використовувати для підтримки нашого повсякденного життя.

«Це включає економічні вигоди від аналізу даних для бізнесу, передачі технологій та створення робочих місць, а також екологічні вигоди за рахунок моніторингу зміни клімату, виявлення незаконних методів рибальства або видобутку корисних копалин та відстеження видів, що зникають.

«Космос допомагає, допомагаючи суспільству в цілому, а також надаючи ключові послуги, які ми використовуємо щодня, від транзакцій кредитними картами та GPS до прогнозування погоди».

Заноні додав: «Основна місія AstroAgency полягає в тому, щоб змінити сприйняття космосу, заснованого виключно на астронавтах та дорогих урядових місіях, при цьому наголосивши на ролі сектора у захисті навколишнього середовища».

«Зрештою, ми сподіваємося, що, поділившись можливостями процвітаючого комерційного космічного сектора, ми допоможемо залучити до галузі більше підприємств та претендентів».