Інженерна фірма зі штаб-квартирою в Абердіні інвестувала у своє перше підприємство в Ірландії, прагнучи підтримати зростання на нових ринках.

Сьогодні EnerMech офіційно відкрила свій перший завод в Ірландії, інвестувавши 9,2 млн євро у створення 170 нових робочих місць та вихід на нові ринки.

База зміцнює відданість фахівця з інтегрованих рішень даної галузі та його прагнення до зростання у нових секторах та регіонах.

EnerMech вже провела кілька кампаній із майданчика, у тому числі надала свої послуги великому напівпровідниковому проекту для провідної у світі північноамериканської компанії.

Генеральний директор EnerMech Крістіан Браун назвав новий об’єкт в Ірландії “моментом гордості для компанії та співробітників”.

Розташована в бізнес- та технологічному парку IDA Eire в Атлоні, компанія минулого року надавала свій спектр спеціалізованих послуг з бази.

Цей проект підтримується урядом Ірландії через IDA Eire.

Танайсте та міністр торгівлі та зайнятості підприємств Лео Варадкар сказав: «Я дуже радий вітати EnerMech в Ірландії і, зокрема, в Атлоні, який є фантастичним вибором місця для цих значних інвестицій.

«Ці 170 нових робочих місць стануть справжнім стимулом і насправді підкреслять зростання Ірландії як міжнародного передового виробничого центру.

«EnerMech має 50-річний досвід глобальної присутності у 23 країнах.

«Ми продовжимо старанно працювати над створенням відповідного середовища для залучення таких компаній світового рівня до всіх куточків країни.

«Я бажаю команді всього найкращого і сподіваюся, що вони будуть дуже щасливі у своїй новій спільноті».

Міністр із сприяння торгівлі, цифровим технологіям та корпоративному регулюванню Дара Каллірі (Dara Calleary TD) сказав: «Я радий, що EnerMech обрала Ірландію для цього розширення, яке створить 170 робочих місць протягом наступних трьох років.

«Нове підприємство EnerMech в Атлоні має гарні можливості для обслуговування процвітаючих інженерних, біофармацевтичних та медичних кластерів у регіоні та за його межами.

«Ці посади у різних інженерних дисциплінах відкриють фантастичну можливість для висококваліфікованої та талановитої робочої сили, яку може запропонувати наша країна.

«Я бажаю команді подальших успіхів у цьому новому розділі».

В даний час у компанії працює понад 110 місцевих співробітників, у тому числі п’ять місцевих учнів, які беруть участь у програмі Pipefitting Apprentice Scheme, що забезпечує широкий спектр можливостей у спеціалізованих інженерних дисциплінах для підтримки будівництва та реалізації проекту.

Очікується, що в найближчому майбутньому це число зросте до 60 вакансій з повною зайнятістю, включаючи ще 10 вакансій для учнів.

На додаток до зростання на основних ринках, цей крок ще більше підтримує глобальну диверсифікацію компанії, оскільки вона спрямована на розширення інфраструктури, відновлюваних джерел енергії, енергетики та високотехнологічних промислових секторів, які є ключовою галуззю зростання для EnerMech по всьому світу.

База в Ірландії є ще одним кроком уперед для компанії у досягненні цієї мети, оскільки тут знаходиться перше чисте приміщення компанії, сертифіковане за стандартом ISO.

Ця додаткова можливість підтримує високочисте зварювання та виробництво труб, що є ключовим елементом у напівпровідниковій, фармацевтичній та харчовій промисловості.

Крістіан Браун, головний виконавчий директор EnerMech, сказав: «Святкування запуску знаменує завершення першого успішного року EnerMech в Ірландії.

«Наш новий об’єкт відкриває для нас низку дверей, оскільки ми прагнемо реалізувати більше проектів з цієї бази, а також розвивати нашу роботу на різних кінцевих ринках.

«Це здорове поєднання розвитку бізнесу демонструє, що наші міждисциплінарні можливості набувають ширшого визнання і по-новому оцінюються в усіх напрямках.

“Спільна робота з IDA Eire, урядом Ірландії та клієнтами для офіційного запуску сайту – це момент гордості для компанії та співробітників”.

Генеральний директор IDA Eire Мартін Шанахан сказав: «Установа EnerMech фахівця з глобальних інтегрованих рішень в Атлоні – приголомшлива новина для Мідлендс і за його межами.

«Ці інвестиції тісно пов’язані зі стратегічними засадами впливу та регіонального розвитку IDA Eire. Я бажаю EnerMech усіляких успіхів у цій інвестиції».