У мисливців за власністю з’явилася РІДКА можливість володіти власним фортом всього за 500 000 фунтів стерлінгів.

Старі оборонні казарми в Дайфеді, Пембрукшир, щойно надійшли у продаж і можуть похвалитися величезним 20-стороннім кам’яним фортом у стилі ренесанс із сухим ровом.

Побудований між 1841 і 1846 роками, історична будівля включає плац у центрі форту, оточений казармами, їдальнею та збройовими сараями.

Форт виставлений продаж за 500 000 фунтів стерлінгів. Кредит: Стратт та Паркер

Кажуть, що будівництво казарми обійшлося в 75 000 фунтів стерлінгів і засноване на проекті «Зоряного форту», ​​який запропонував Леонардо да Вінчі.

Власність розташована на майже чотирьох з половиною акрах землі та наповнена історією, зігравши вирішальну роль як у Першій, так і у Другій світовій війні.

Під час Першої світової війни форт використовувався королівськими артилеристами як навчальна школа, перш ніж вони вирушили до Франції та Бельгії.

Через два десятиліття він використовувався в якості штаб-квартири Мілфорд-Хейвен, оскільки Королівські ВПС мали кілька баз в районі Пембрукшира.

Серед відомих жителів казарм Гордон Хартумський, якого пізніше відправили воювати до Криму, і Артур Лоу, котрий зіграв капітана Мейнварінга в «Батьківській армії».

У будівлі, внесеній до списку пам’яток архітектури II ступеня, також є підвал із приміщеннями для пральні, вбиральнями та навіть артилерійським поверхом, замаскованим під перукарню.

У 2009 році він був оголошений другою найбільшою загрозою зникнення вікторіанською або едвардіанською будівлею у Великій Британії.

В останні роки частина власності була перетворена на сучасні квартири з одним орендарем.

Агенти з нерухомості Стратт та Паркер виставили на продаж унікальну нерухомість на суму понад 500 000 фунтів стерлінгів.

Це означає, що як у випадку з квартирою з двома спальнями у Віллсден-Грін, так і з будинком з трьома спальнями в Кройдоні, Лондон, потенційні покупці мають шанс стати володарем власного шматочка унікальної британської історії.

Інтер'єр форту
У власності вартістю 500 тисяч фунтів стерлінгів є великі кімнати всередині. Кредит: Стратт та Паркер

Агенти з нерухомості сказали: «Казари, що захищаються в доці Пембрук – це зміцнення і казарми вікторіанської епохи, занесені до списку II категорії в Пембрукширі, Уельс.

«Це величезний ренесансний 20-гранний кам’яний форт, оточений сухим ровом.

«Плац займає центр форту, оточений казармовими блоками.
кімнати, їдальні, журнали та збройові сараї.

«У підвалах були приміщення для пральні, магазинів, туалетів та журналів.

«Казарми були побудовані між 1841 та 1846 роками для розміщення гарнізону королівської морської піхоти на верфі та для прикриття верфі з боку суші від нападу піхоти.

«Ймовірно, це був останній форт-оплот, збудований у Європі.

«У форт можна потрапити через північну сторожку з отворами для мушкетів та лебідками для колишнього розсувного підйомного мосту.

«Внутрішній двір та плац оточені піднесеннями прекрасної площі в георгіанському стилі з фронтонами з трьох сторін і привабливими 12-стулковими вікнами, розташованими врівень по всьому периметру».

У 2018 році казарми були виставлені на продаж за 1,2 мільйонів фунтів стерлінгів, що означає, що потенційні покупці заощадять 700 000 фунтів стерлінгів.

Домашні оглядачі швидко прокоментували вражаючий розпродаж у соціальних мережах.

Один написав: “47 000 квадратних футів, так що це в основному 20 будинків за 500 тисяч”.

Інший додав: “Уявіть рахунок за опалення”.

Третій відповів: «Це недалеко від мене, на ринку вже багато років, чудовий вид на нафтопереробний завод та термінал ЗПГ».

Четвертий додав: «Непогане розташування, прекрасне узбережжя та пляжі у Пембрукширі. Тримаю парі, лістинг 2-го рівня відлякує багатьох розробників».