Головний підприємець шотландського уряду відвідав проект відновлення міста, щоб зустрітися з багатьма шотландськими підприємствами.

Марк Логан, нещодавно призначений головним підприємцем, цього тижня відвідав Центр підприємництва та інновацій HALO у Кілмарноку, щоб зустрітися з деякими з провідних компаній Ейршира та здійснити поїздку кампусом HALO.

Пан Логан, колишній головний операційний директор Skyscanner, однієї з перших шотландських компаній-єдинорогів, забезпечить впровадження підприємництва в економіку і стане ключовим зобов’язанням Національної стратегії економічних перетворень на своїй новій посаді.

Під час свого туру панові Логану показали торговий майданчик HALO #RockMe та деякі спільні робочі простори, де орендарі можуть зустрічатися, працювати та спілкуватися, перебуваючи на території HALO.

Головний підприємець Марк Логан зустрівся із засновником HALO Марі Маклін у рамках своєї екскурсії по будівлі.

Торговий майданчик #RockMe також стане будинком для підрозділу «Прискорювач зеленого зростання» в HEIC, який підтримує фонд «зелених» інвестицій.

Це призначено для залучення не тільки шотландських підприємств, а й компаній з-за меж Шотландії з метою створення інвестиційних можливостей як для HALO, так і для його партнерів та орендарів.

Оскільки етап I HALO йде повним ходом, а Центр підприємництва та інновацій відіграє ключову роль у зростанні підприємницької спільноти Ейршир, плани на етап II тепер можуть бути реалізовані.

Фаза II проекту HALO, плану переходу до більш екологічного житла у Великій Британії, спрямована на створення 210 розумних будинків майбутнього світового класу в Кілмарноку.

Розумні будинки, що працюють на відновлюваних джерелах енергії та цифрових системах моніторингу охорони здоров’я, будуть збудовані в HALO з використанням екологічно чистих будівельних матеріалів та технологій.

ScottishPower також буде використовувати HEIC для навчання персоналу та проведення заходів, а також підтримуватиме зростаючий бізнес на торговому майданчику HALO.

HEIC – це ультрасучасна будівля, в якій знаходиться лабораторія Barclays Eagle Lab, яка підтримує підприємства-початківці та розширювані з усього Ейршира, які будують і розвивають спеціалізовані цифрові та кібербізнеси.

Марі Маклін CBE, засновник та виконавчий голова HALO City Regeneration Firm, сказала: «Ми дуже раді вітати справжнього шотландського титану бізнесу до HALO з візитом Марка Логана.

“Марку було доручено впровадити підприємництво в шотландську економіку, і в HALO ми граємо свою роль у підтримці цього, оскільки багато наших орендарів управляють ключовими секторами по всій країні”.

«Це фантастична можливість для пана Логана зустрітися з деякими з наших орендарів та партнерів, оскільки ми плануємо наступний етап HALO, оскільки ми продовжуємо сприяти економічному та сталому зростанню в Ейрширі, Шотландії та за її межами».

Перший головний підприємець Шотландії Марк Логан додав: «Це фантастика — відвідати HALO та почути від Марі та її команди про чудову роботу, яка дозволила поставити підприємництво та цифровий розвиток на передній план порядку денного у Шотландії та за її межами».

«Я хотів би побажати Марі та всім підприємствам HALO удачі, і я з нетерпінням чекаю можливості почути про їхні успіхи та відвідати їх знову найближчим часом!»

На додаток до того, що Diageo подарувала землю та інвестувала кошти підтримки у розмірі 2 млн фунтів стерлінгів, HALO Kilmarnock отримав фінансування у розмірі 3,5 млн фунтів стерлінгів від уряду Шотландії, 3,5 млн фунтів стерлінгів від уряду Великобританії та 2 млн фунтів. від Ради Східного Ейршир.

Все це є частиною Ayrshire Progress Deal вартістю 251 млн фунтів стерлінгів — 10-річної інвестиційної програми, яка спільно фінансується урядами та місцевою владою Великобританії та Шотландії.

Удостоєний нагород центр підприємництва та інновацій HALO був названий найкращим проектом з відновлення на престижній премії Scottish Property Awards цього року та визнаний найкращим корпоративним робочим місцем Шотландії на регіональній премії Британської ради з офісів 2022 року.