ПОЛІЦІЯ Шотландії звертається до громадськості за інформацією, яка допоможе їм вистежити декоративну вівцю.

Офіцери вчора розпочали полювання, щоб знайти злочинця, який два тижні тому вкрав статую вівці біля магазину Aldi у Далкіті, Мідлотіан.

Силовики сподіваються, що свідки нададуть інформацію, що веде до місцезнаходження неживого предмета — чорно-білої вівці з мішком Алді на все життя, що звисає з його шиї.

Вівця було вкрадено за межами Алді. Надано: Dalkeith Sheep Path

Статуя, відома як Ewen Me і є частиною художньої виставки Dalkeith Sheep Path, одягнена у синій картатий кілт, чорну плоску кепку та чорні гумові чоботи.

З моменту публікації звернення у соціальних мережах пост був завалений жартами, пов’язаними з тваринами.

Початкова апеляція гласила: «Крадіжка – Далкейт

«Поліція Мідлотіана шукає свідків за фактом крадіжки декоративної вівці з-за меж Алді у промисловій зоні Торнібенк, Далкейт.

«Вівця, яка вперше була помічена зниклою безвісти у четвер, 25 серпня, описана як чорно-біла, приблизно метр у висоту, яка тримає сумку Aldi на все життя.

«Якщо у когось є якась інформація про інцидент чи вкрадене майно, будь ласка, зв’яжіться з поліцією Шотландії за телефоном 101 та вкажіть номер інциденту 1568, 1 вересня.

«В якості альтернативи можна надіслати анонімне повідомлення до благодійної організації Crimestoppers за телефоном 0800 555 111».

Пост був наповнений більше 100 сміливими і шокованими смайликами, а також майже 100 коментарями, в основному з овечими каламбурами.

Джеймі Беннетт сказав: «Що за бяааааааааааааааааааааааать».

Лаура Сеєрс сказала: «Лінії на 101-му протаранитимуть».

Алекс Латта сказав: «Район стає дедалі гіршим через злочинність, зараз крадуть овець».

Кевін Армстронг сказав: «Здається, я бачив це в Бааааааретоні».

А Аманда Нокс сказала: «Тримати сумку Aldi все життя? Серйозно.