Декоративні заповнювачі – це каміння та гравій різних видів, що використовуються для прикраси відкритих просторів.

Вони часто використовуються для озеленення, як у комерційних, так і в житлових приміщеннях на відкритому повітрі, а також можуть бути альтернативою мульче. Декоративні заповнювачі роблять вашу під’їзну доріжку, сад, під’їзну доріжку або будь-який інший відкритий простір красивими, зберігаючи при цьому їх унікальність та професіоналізм.

Згодом декоративні агрегати стали дуже популярними серед власників нерухомості. Це не повинно викликати подиву, враховуючи їхнє різне використання та переваги. Якщо ви новачок у декоративних заповнювачах, маєте намір використовувати їх для свого зовнішнього простору або взагалі цікавитеся причиною їхньої популярності, читайте далі, і на всі ваші питання будуть дано відповіді.

Фото Адама Гонга на Unsplash

Види декоративних наповнювачів

На ринку представлено багато декоративних агрегатів. Вибір відповідного каменю має велике значення для зовнішнього простору. Ось деякі з найпоширеніших видів декоративних агрегатів:

Кам’яна крихта
Кам’яна крихта – найдрібніший вид декоративних наповнювачів. Кам’яна крихта, також відома як гравій, може мати розмір від 8 до 20 мм, універсальна та економічна. Кам’яна крихта підрозділяється на чорний крижаний гравій, гравій фламінго та білий полярний щебінь. Вони часто бувають незграбними і округлими.

Сланцева крихта
Вони дають більш природне оздоблення і часто використовуються як альтернатива кам’яній крихті. Сланцева крихта зазвичай має крихітну незграбну форму. Їх можна використовувати, щоб додати тонкий додаток до проекту на відкритому повітрі. Приклади сланцевої крихти включають сливовий та зелений сланець, а також кілька інших проміжних матеріалів.

Комарів

Камень – найбільший вид декоративного заповнювача. Вони великі, розміром від 50 до 150 мм, та круглої форми. Відомий як нагадує про морське узбережжя, камінь можна використовувати для облицювання периметрів ставків, доріжок та клумб. Прикладами каменів є веселка та бельгійський камень.

галька

Подібні за формою та через закруглені краї найбільш безпечні для використання між
щебінь та гравій. Галька виконує ті ж функції, що гравій і щебінь.


Чому декоративні наповнювачі стають популярними?

На це питання немає однозначної відповіді, оскільки є кілька причин, з яких це декоративне каміння стає популярним для зовнішнього ландшафтного дизайну. Однак нижче наведено деякі з найпоширеніших причин:

Низький Обслуговування
Декоративні наповнювачі не тільки прикрашають зовнішній простір, але й не вимагають особливого догляду. Після використання вони практично не вимагають догляду, і це зробило це декоративне каміння досить популярним серед власників як житлової, так і комерційної нерухомості.

Гнучкість
Однією з основних переваг декоративних заповнювачів є їх гнучкість та універсальність. Декоративні заповнювачі можна використовувати для кількох проектів на відкритому повітрі, що робить їх дуже функціональними та популярними.

Недорогий
Декоративні заповнювачі недорогі і, крім того, що роблять роботу, вони додають красу та колір вашій ділянці. Крім того, їх можна використовувати для пішохідних доріжок та під’їзних шляхів, а також звернутися до досвідченого постачальника заповнювачів, такого як Hanson, для роботи.

Контроль води
При правильній установці декоративні наповнювачі допомагають контролювати дощову воду під час дощу. Це каміння забезпечує природний дренаж і запобігає скупченню води в калюжах на жорсткому ландшафті.

Довгограючий
Декоративні заповнювачі економічні та дуже довговічні. Ці камені не ушкоджуються дощем, снігом чи будь-якими несприятливими погодними умовами.

Різноманітність
Ще одна основна причина, через яку декоративні заповнювачі стають досить популярними на відкритих майданчиках, – це різноманітність доступного каміння. Ці камені бувають різних розмірів та кольорів, а це означає, що знайдеться щось на будь-який смак.


Використання декоративних агрегатів

Декоративні заповнювачі ідеально підходять для додавання деталей у простір та є гнучкими. Є кілька способів використання цих декоративних каменів, наприклад:

Під’їзні шляхи
Декоративні заповнювачі, такі як дрібна стружка, неймовірно економічні для естетичного та практичного покриття під’їзної доріжки.

ставки
Ця водяна споруда прикрасить будь-який будинок. З декоративною основою, ставки
побудовані з використанням декоративного заповнювача, мають приємніший зовнішній вигляд. Крім того, їх можна використовувати для створення природно виглядає доріжки навколо ставка.

Шляхи
Доріжки необхідні на свіжому повітрі, особливо в саду. Декоративні наповнювачі можуть створювати унікальні садові доріжки та організовувати зовнішній вигляд саду, дозволяючи відвідувачам легко побачити певні особливості вашого відкритого простору.

Боротьба з бур’янами
Декоративні заповнювачі, такі як галька та гравій, допомагають зменшити зростання бур’янів на відкритому повітрі. Бур’яни можуть бути неприємними, але використання декоративного каміння може скоротити час, що витрачається на прополювання.

Заходи щодо запобігання повеням
Повінь може бути справжнім болем і може зашкодити майну. Декоративні заповнювачі, такі як галька і щебінь, можуть бути використані, щоб зробити ваш відкритий простір менш схильним до затоплення, дозволяючи воді вільно проходити між камінням, покращуючи дренаж.

Створення унікального фокусу
Декоративні заповнювачі додають деталі відкритого простору. Наприклад, їх можна використовувати для створення унікальних фокусних точок на відкритому повітрі у вашому саду. Це робить їх ідеальними для наголошення на унікальності вашого відкритого простору. Крім того, декоративні наповнювачі можуть приховати менш бажані аспекти вашого відкритого простору.

Крім використання, згаданого вище, декоративні заповнювачі можна використовувати різними творчими та цікавими способами на відкритих майданчиках.


Вибір кращого декоративного заповнювача для відкритого простору

Існує кілька видів декоративних агрегатів, тому вибір відповідного може виявитися приголомшливим. Якщо ви виявите, що обговорюєте, які декоративні заповнювачі найкраще підходять для зовнішнього проекту, вам можуть стати у нагоді наступні пропозиції:

Виберіть правильний розмір
Залежно від проекту, велике значення має розмір декоративних заповнювачів. Дрібні сколи найкраще підходять для пішохідних зон і відмінно підходять для проміжків і зазорів по краях. Камені, галька і камені рокаріїв краще працюють як елементи.

Враховуйте загальний вигляд
Ви повинні вибрати декоративні наповнювачі, які доповнять ландшафт і архітектуру вашого будинку.
хата. Сколи надають ефектного вигляду. Тому їх можна використовувати в сучасному саду, тоді як
декоративні агрегати, такі як Cotswold Buff, вписуються у традиційнішу схему саду. Як загальне правило,
використовуйте не більше трьох-чотирьох декоративних заповнювачів, щоб зовнішній простір не виглядав надто зайнятим
за кольором та фактурою.

Визначте необхідну кількість декоративних наповнювачів
Скільки декоративних заповнювачів вам знадобиться для реалізації проекту? Якщо ви не впевнені в потрібній кількості, ви можете отримати думку експерта-постачальника агрегатів. Кількість зазвичай варіюється від об’ємних мішків до поліетиленових пакетів чи навіть чогось меншого чи більшого, залежно від ваших потреб.

Нарешті, коли це рішення буде прийнято, ви можете зв’язатися з постачальниками декоративних заповнювачів, почати план доставки і почати проект.


Висновок
Хто може звинуватити їх у тому, що вони стали популярними? Незалежно від того, чи використовуються вони на під’їзних доріжках, у садах чи ландшафтах, декоративні заповнювачі неймовірно адаптуються та забезпечують кілька переваг для зовнішньої установки.

Вони покращують естетику вашої власності та дешевше в обслуговуванні, тому їх використання – безпрограшний варіант.