Вчителя початкових класів було знято з обліку після того, як агресивно стягнув учня зі стільця за маківку.

Дії Мартіна Фейлса під час інциденту у початковій школі Дракіс в Інвернесі, Хайленд, у березні 2014 року змусили учня P7 відчути занепокоєння.

Вчитель-шотландець також поводився агресивно, коли схопив іншого учня і накричав на нього під час відвідин Inverness Aquadome у січні 2015 року.

Мартін Фейлес був учителем початкової школи, якого виключили із програми GTCS. Кредит: Fb

Також було виявлено, що Фейлес кілька разів приходив на роботу із запахом алкоголю у період з 2016 по 2018 рік.

Генеральна навчальна рада Шотландії вчора опублікувала документи, що показують, як він погодився на усунення за згодою раніше минулого місяця.

Це означає, що Фейлесу не доведеться проводити повномасштабні публічні слухання щодо інцидентів, у яких можуть бути виявлені додаткові подробиці.

У документі, підписаному Фейлесом, йдеться: «Я повністю визнаю наведені нижче звинувачення.

«26 березня 2014 року, коли він був найнятий Радою Хайленда як класний керівник у початковій школі Бійки, вчитель вступив у фізичний контакт з учнем P7 (учень А), який був агресивний у тому сенсі, що він витягнув його зі стільця за руку. зверху, завдаючи йому страждань.

«16 січня 2015 року, коли вчителя було найнято Радою Хайленда як класного керівника у початковій школі Бійки, коли в Інвернеському аквадомі з учнями він агресивно кричав на учня Б, що завдало йому занепокоєння, і схопив його. [him] рукою, яка завдає йому страждання.

Мартін Фейлес
Вчителька приходила до школи із запахом алкоголю. 1 кредит

«22.03.2016…прийшов на роботу із запахом алкоголю.

«25.11.2016….вийшов на роботу із запахом алкоголю.

«21.06.2018 прийшов на роботу із запахом алкоголю.

“І у світлі вищевикладеного стверджується, що придатність вчителя до навчання порушена”.

Далі в ньому йдеться: “Я розумію, що моє ім’я буде видалено з реєстру GTCS Scotland і що мені буде заборонено подавати заявку на відновлення в реєстрі протягом двох років з дати видалення мого імені з реєстру”.