Зафрахтовані геодезисти SCOTS відзначають безліч позитивних новин, оскільки вони сподіваються збільшити своє зростання на ринку житла, що все ще страждає від браку пропозиції.

У 2021 році відділ юридичного пошуку та обслуговування власності DM Corridor збільшив свій оборот на 13% та прогнозує подальше суттєве збільшення цього року.

Під керівництвом спеціаліста з нерухомості Аманди Кемерон та відділу, що працює з офісу в Данфермліні, став життєво важливим платником DM Corridor.

Крім того, нещодавно його було посилено за рахунок призначення ще одного ключового фахівця, який просуватиме пропозиції відділу на захід Шотландії, де, за його словами, лежать «привабливі можливості для зростання».

Аманда Кемерон є партнером у Данфермлінському офісі дипломованих геодезистів DM Corridor.

У галузі вартістю 16 мільйонів фунтів стерлінгів у Шотландії відділ із 14 осіб розповів про те, що він приділяє особливу увагу частці ринку.

Аманда Камерон, партнер у Данфермлінському офісі DM Corridor, сказала: «Ми є єдиним у своєму роді відділом у країні, яким керує повністю шотландська компанія.

«Всі наші конкуренти належать або англійським або американським багатопрофільним концернам.

«Наша низька прибутковість і великий обсяг послуг роблять зростання, яке ми спостерігали останнім часом, ще значнішим.

«Нашою експансією на Захід керуватиме наш новий консультант з розвитку бізнесу, який тісно співпрацюватиме з нашими геодезистами, щоб зробити нас привабливим першим портом заходу, і він ґрунтуватиметься на успіхах, досягнутих нашим експертом-консультантом Ронні Коулманом на Сході. ».

Пошукові та майнові послуги фірми допомагають своїм клієнтам на кожному етапі угоди з нерухомістю виявляти будь-які юридичні питання, питання контролю за будівництвом, планування чи охорони навколишнього середовища, які можуть стосуватися забезпечення правового титулу.

Крім сертифікатів про розслідування власності, він надає юридичні звіти та звіти про передачу прав власності, екологічні звіти та звіти про видобуток корисних копалин, а також послуги з реєстрації землі, а також має справу з дозволами на будівництво, суперечками про кордони та несанкціонованими змінами.

Кемерон додав: Останні два роки, очевидно, відсіяли безліч дрібних фірм, а більші фірми старанно підмітали бізнес цих жертв.

“Наша стратегічна рішучість зараз полягає в тому, де позиціонувати себе – з невеликими компаніями, з якими ми традиційно співпрацюємо, або з більшими гравцями, що пов’язане з ризиком довільного виходу з цього бізнесу”.

Відділ майнових послуг стверджує, що вклав значні кошти у технології та власні внутрішні процеси, що дозволило йому перейти від паперової моделі до електронного продукту, сумісного із власними системами клієнтів.

Він планує продовжувати проникати в райони Шотландії, в яких він не має існуючої частки ринку, зокрема, на північному заході та островах.